Aktuálně


Karlovarský kraj zaslal obcím doporučení k šetření vodou:


Karlovarský kraj se obrací na představitele obcí v regionu s prosbou, aby občanům připomínali opatření spojená s nedostatkem vody. Více informací  v článku.

   
​​Registrace na očkování proti COVID-19:
Registrace na očkování proti COVID-19 druhou posilovací dávkou začíná  15. srpna​ 2022. Další informace najdete v článku na krajském webu.
Informace pro uprchlíky z Ukrajiny:
Інформація для біженців з України​:

Veškeré informace o Krajském asistenčním centru pomoci Ukrajině a další potřebné údaje najdete na krajském webu.

Всю інформацію про Регіональний центр допомоги Україні та інші необхідні дані можна знайти на регіональному сайті.

 
 ​LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

Přehled dění v kraji

Kraj se bude tradičně prezentovat na výstavě Země živitelka

​Výrobky regionálních zemědělců a producentů, informace o aktivitách Ekocentra Kozodoj či Střední školy lesnické Žlutice nabídne Karlovarský kraj ve svém stánku během 48. ročníku výstavy Země živitelka, která se bude konat na výstavišti v Českých Budějovicích ve dnech    25. 8. – 30. 8. 2022.

Archeologické léto 2022 představí zajímavosti města Kraslice a hradu Hausberg

Muzeum Cheb se připojilo k celorepublikové akci Archeologické léto 2022, která nabízí možnost poznat více než 90 atraktivních lokalit s výběrem z více než 250 komentovaných prohlídek na celém území České republiky. Archeologické léto přináší do Karlovarského kraje prohlídku archeologických lokalit s odborným a poutavým výkladem – tentokrát ve městě Kraslice a na zřícenině hradu Hausberg.

Letecký den v Chebu nabídne show nejen ve vzduchu

Fanoušci letectví se mohou o víkendu těšit na program Leteckého dne v Chebu. Ve vzduchu se představí řada zajímavých strojů a pilotů. Své umění předvede také nejznámější český pilot světové série Red Bull Air Race Martin Šonka.  

Ředitelství silnic a dálnic hlásí zastavení oprav mostů na silnici do Plzně

​​Na silnici I/20 ve směru z Karlových Varů do Plzně, která je ve správě Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD ČR), byly zastaveny stavební práce na dvou mostech u Kfel. Důvodem je insolvenční řízení, v němž se ocitl zhotovitel stavby, společnost Raeder & Falge s.r.o.

Regionální informační mapa představuje inovační aktivity v Karlovarském kraji

​Poskytnout přehled o inovačních firmách, inovačních procesech v obcích a městech, regionálních partnerech, programové podpoře inovací a celkově o inovačním prostředí Karlovarského kraje, je cílem Regionální inovační mapy.
 
    Rok 2022            Rok 2021            Rok 2020            Rok 2019