Aktuálně


 
INFORMACE K OČKOVÁNÍ:
Veškeré aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu. 

 
INFORMACE O SITUACI OHLEDNĚ COVID-19:
Veškeré informace k situaci ohledně COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu.

 
KRAJSKÁ VEŘEJNÁ SBÍRKA NA POMOC OBCÍM V JIHOMORAVSKÉM A ÚSTECKÉM KRAJI:
Karlovarský kraj vyhlásil veřejnou sbírku na pomoc obcím postižených tornádem v Jihomoravském kraji a obcím v Ústeckém kraji zasaženým ničivou bouří. Příspět můžete do zapečetěné pokladničky umístěné v recepci budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje, Závodní 353/88, Karlovy Vary. Další možností je zaslání příspěvku na bankovní účet číslo:
123-3116600247/0100.
 
DOTAZNÍK KE KOMUNIKACI KRAJE:
Rádi bychom věděli, jaké informace od nás chcete a potřebujete. Co vás zajímá a co můžeme zlepšit. Vyplňte dotazník spokojenosti s komunikací kraje. 

 
ANKETNÍ LÍSTEK - SENIOR ROKU 2021
Znáte seniora, který si podle vás zaslouží získat ocenění? Přihlaste ho do ankety „Senior roku 2021“. Anketní lístek naleznete pod tímto odkazem. Bližší informace naleznete zde.
 Uzávěrka přihlášek je 13. 8. 2021.

 
REGISTRACE K ODBĚRU KRAJSKÝCH LISTŮ V JEJICH NOVÉ PODOBĚ:
Chcete-li odebírat Krajské listy elektronicky nebo poštou, zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu​. Krajské listy v nové podobě budou vycházet od října 2021. Další informace naleznete zde.

PŘIHLÁŠKA DO KRAJSKÉHO PARLAMENTU DĚTÍ A MLÁDEŽE:
Jste aktivní a nevyhýbáte se diskusi? Je vám 13 až 20 let? Pak se můžete stát členy Krajského parlamentu dětí a mládeže! Přihlášení je možné prostřednictvím online formuláře do 15. 9. 2021. 

 

Přehled dění v kraji

Mobilní tým pokračuje v očkování lidí bez domova i dalších zájemců v obcích

V tomto týdnu zahájil mobilní očkovací tým v jednotlivých městech Karlovarského kraje vakcinaci lidí bez přístřeší proti COVID-19. Společně se starosty se na tom domluvil hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek. Očkování se uskutečilo v Karlových Varech a v Ostrově. Ve čtvrtek  29. července následuje město Cheb a Aš, aby se posílila proočkovanost právě v této části regionu.

Silnice z Hranic do Bad Elsteru propojuje sousední regiony

​Představitelé Karlovarského kraje a saského zemského okresu Vogtland oficiálně posvětili zprovoznění silničního spojení z Hranic do Bad Elsteru. Stavba začala na české straně v roce 2018, dokončena byla v závěru loňského roku v německém příhraničí. Náklady dosáhly celkem 7, 9 milionu eur.

Přijďte si užít plážový festival Rock iN Roll

Milovníkům hudby a letních festivalů z Karlovarského kraje není třeba dlouze představovat tradiční Rock iN Roll, který již potřinácté míří do Nové Role. V prostorech koupaliště si mohou festivalových radovánek užít nejen dospělí, odpoledne totiž bude patřit také dětem.

V Karlovarském kraji zahájili zdravotníci očkování neregistrovaných zájemců proti COVID-19

Od pondělí 26. července 2021 se zájemci v Karlovarském kraji mohou nechat očkovat proti COVID-19 bez registrace. Prvním místem, které vakcinaci bez předchozí rezervace termínu v centrálním registračním systému nabízí, je očkovací centrum v klášteře sv. Antonína Paduánského v Sokolově.

 
  
    Rok 2021           Rok 2020           Rok 2019           Rok 2018