Aktuálně

VÝZVA HEJTMANA KARLOVARSKÉHO KRAJE:
Hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek se ve své
Dopis_hejtmana - vakcinace.pdfvýzvě obrací na všechny občany regionu, kteří ještě dosud nejsou očkováni proti COVID-19.

 
INFORMACE PRO ZÁJEMCE O TESTOVÁNÍ:
Pro rezervaci termínu k testování na COVID-19 slouží primárně obyvatelům regionu online rezervační systém Karlovarského kraje, kde naleznou informace o odběrových místech, cenách testů a další.

 
NEMOCNICE VYHLÁSILY ZÁKAZ NÁVŠTĚV:
Vzhledem k zhoršující se situaci ohledně COVID-19 platí od 10. 11. 2021 zákaz návštěv v nemocnicích v Karlových a v Chebu, dále také v nemocnicích v Sokolově a v Ostrově. Podrobnosti o výjimkách najdete na webu​ Karlovarské krajské nemocnice i na webech Nemocnice Sokolov a Nemocnice Ostrov. 
 
​PROVOZ BEZPLATNÉ KRAJSKÉ ASISTENČNÍ LINKY:
V případě problémů s registrací na přeočkování proti COVID-19 posilující 3. dávkou se mohou zájemci opět obrátit na bezplatnou asistenční linku Karlovarského kraje. V provozu je v pracovních dnech v čase 10 - 14 hodin na telefonním čísle 800 600 444.
  
INFORMACE K OČKOVÁNÍ:
Veškeré aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu

 
INFORMACE O SITUACI OHLEDNĚ COVID-19:
Veškeré informace k situaci ohledně COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu.

 

Přehled dění v kraji

Chebští středoškoláci a vysokoškoláci darovali krev v rámci akce „Kýbl akademické krve“

Po dvouleté covidové pauze se studenti vrátili k dobrovolnému darování krve. V chebské transfúzní stanici Karlovarské krajské nemocnice se totiž uskutečnil již 54. Kýbl akademické krve, tradiční studentská akce Fakulty ekonomické Západočeské univerzity.
29.11.2021    >> celý článek >>

Vydejte se do Muzea Karlovy Vary na listopadovou pohádku

V rámci posledního dne, kdy bude možné zhlédnout v Muzeu Karlovy Vary výstavu „Loutky z ateliéru Václava Lokvence a divadla Antonína Neumayera“, jsou srdečně zváni malí i velcí návštěvníci na divadelní představení „Jak se jelínek s říjí opozdil“.
26.11.2021    >> celý článek >>

Kraj bude nově poskytovat náborové příspěvky i záchranářům

Karlovarský kraj rozšíří od příštího roku okruh zdravotníků, na které se při novém nástupu do práce vztahuje možnost získat velkorysý náborový příspěvek. Kromě budoucích primářů, lékařů a dalších profesí v nemocnicích jej budou moci od 1. ledna 2022 získat také nově nastupující lékaři Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje (ZZS KVK), zdravotničtí záchranáři, řidiči vozidla záchranky a operátoři zdravotnického operačního střediska ZZS KVK.
26.11.2021    >> celý článek >>

Vánoční stromek Naděje zazáří i na Krajském úřadě Karlovarského kraje

Karlovarský kraj se letos zapojil do charitativní vánoční akce organizované Interním oddělením Nemocnice Sokolov. Prostřednictvím vánočního stromku s přáníčky budou moci lidé pořídit dárky pro děti z dětských domovů. Vánoční stromek Naděje se rozsvítí od první adventní neděle 28. listopadu 2021 ve vestibulu budovy A krajského úřadu, seznam přání je k dispozici na krajských internetových stránkách.
25.11.2021    >> celý článek >>
 
   
    Rok 2021           Rok 2020           Rok 2019           Rok 2018