Archív krajských listů

Sokolovské studentky uspěly na veletrhu fiktivních firem

Veletrh fiktivnich firem

Studentky Střední školy živnostenské v Sokolově slavily úspěchy na veletrhu fiktivních firem v Mostě. S prezentací firmy Perfect Style, s. r. o. – Včelařství zaujaly nejen odbornou porotu, ale i samotné zákazníky, a přivezly si tak domů řadu ocenění.

Do konce roku bude mít sokolovská nemocnice nové výtahy

Vytahy v nemocnici
Obnovu celkem 12 výtahů v Nemocnici Sokolov zafinancoval Karlovarský kraj. Stavební akce přijde na 17, 5 milionu korun, pacienti a personál se kompletně zrenovovaných výtahů dočkají na konci letošního roku.

Svazek měst a obcí Kraslicka má nové internetové stránky

Svazek mest a obci Kraslicka

Svazek měst a obcí Kraslicka spustil nové internetové stránky, na kterých najdou návštěvníci informace o aktuálním dění v mikroregionu, turistické tipy, katalog firem či pravidelné zápisy z jednání zástupců mikroregionu.

Příspěvky na podporu cestovního ruchu budou vypláceny podle nových pravidel

Frantiskovy Lazne
Nově bylo stanoveno, že zájemci o dotaci v oblasti cestovního ruchu musí podat žádost do 31. ledna příslušného kalendářního roku, na který příspěvek požadují.  Formuláře a bližší informace lze získat na odboru kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu, tel. 353 502 243.

Pro velký úspěch se chystá již druhá konference Příklady dobré praxe

Konference
Ve středu 21. listopadu 2012 jste zváni od 9 hodin do Krajské knihovny Karlovy Vary - Dvory na konferenci "Příklady dobré praxe" realizátorů grantových projektů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).

Logistická škola má díky krajským financím nový kabát

SOS logisticka
V těchto dnech byla dokončena 3. etapa rekonstrukce kulturní památky Nový zámek v Dalovicích, kde sídlí střední odborná logistická škola. Budova má novou fasádu za 2, 5 milionu korun z krajského rozpočtu.

Arménská delegace navštívila Karlovy Vary

Setkání s Arménci
Desetičlenná delegace v čele s předsedou arménského Národního shromáždění Hovikem Abrahamyanem a velvyslancem Arménské republiky Tigranem Seiranianem, zahájila svůj čtyřdenní pobyt v České republice návštěvou našeho největšího lázeňského města.

V Jakubově bude otevřen nový park

Park

Obyvatelé Jakubova se mohou těšit z nového parku, který se již brzy stane místem společných setkávání, odpočinku a volnočasových aktivit. Ke slavnostnímu otevření parku dojde v sobotu 27. října v 15:00 hodin.

Akce CHKO Slavkovský les mají své příznivce

Údolí Ohře
 Zájmu veřejnosti se těší akce Správy chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Velkou návštěvnost zaznamenala obě nedávná setkání – ať již jde o přednášku „Krajina Slavkovského lesa“ v Mariánských Lázních či „Setkání příznivců přírody Karlovarska“ v Karlových Varech.

Mariánské Lázně jsou nejoblíbenější turistickou destinací v České republice

HolidayCheck Destination Award 2012

Mariánské Lázně získaly cenu HolidayCheck Destination Award 2012 a staly se tak nejoblíbenější turistickou destinací v České republice. Rozhodli o tom návštěvníci serveru HolidayCheck, evropského portálu pro sdílení turistických informací.

1 - 10 Next