Úvodní strana > Krajské listy > Karlovarský kraj a firmy Moser a Thun se představí v Londýně

 Karlovarský kraj a firmy Moser a Thun se představí v Londýně

Londýn - ilustrační foto
Karlovarský kraj a firmy Moser a Thun se počátkem prosince představí v Londýně. Zatímco firmy, které se zabývají výrobou tradičního skla a porcelánu, budou představovat své produkty, Karlovarský kraj se představí jako zajímavá turistická destinace.

V Londýně se 1. a 2. prosince představí nejprve sklárna Moser a porcelánka Thun. Po dva večery budou tyto firmy představovat své výrobky na českém velvyslanectví jak diplomatům z celého světa, tak britským obchodníkům a podnikatelům. Karlovarský kraj se jako unikátní ucelená turistická destinace na půdě velvyslanectví představí 7. prosince. Prezentaci připravila agentura CzechTourism. Prezentován v Londýně bude samozřejmě i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.
„Naším dlouhodobým zájmem je představovat našim partnerům Českou republiku nejen jako moderní evropskou zemi, která se před nedávnem stala členským státem EU, ale i jako tradičního nositele evropské kultury a producenta světově uznávaných výrobků. V tomto ohledu je Karlovarský kraj vynikajícím příkladem,“ říká český velvyslanec ve Velké Británii Štefan Füle.
Karlovarský kraj se letos prezentoval samostatně na veletrzích Go a Regiontour v Brně, na veletrhu Holiday World v Praze, v německém Kolíně nad Rýnem, Lipsku, Mnichově, Berlíně a Plavně. Kromě toho se Karlovarský kraj prezentoval v rámci expozice České republiky v Nizozemsku, na Slovensku, ve Španělsku, Německu, Rusku a ve Spojených arabských emirátech.
Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 29.11.2004 0:00