Úvodní strana > Krajské listy > Cenu „Spokojený zákazník“ získalo 16 podnikatelů a firem

 Cenu „Spokojený zákazník“ získalo 16 podnikatelů a firem

Spokojeny zakaznik

Ocenění už šestým rokem uděluje Sdružení českých spotřebitelů těm podnikatelům a firmám v Karlovarském kraji, které trvale poskytují své služby na vysoké úrovni a v potřebné jakosti. Regionální zástupci Sdružení českých spotřebitelů vybírali z téměř 40 návrhů.


Firmy mohly navrhovat nejen oni, ale také kdokoliv z místních samospráv a podnikatelských komor. Vítězům poděkoval hejtman Josef Novotný: „Vím, že úspěšné podnikání znamená především tvrdou práci a boj o zákazníky. Naším úkolem je vytvářet dobré podmínky pro vaše podnikání." Ocenění je přiznáno na dva roky a není spojeno s finanční odměnou. Podnikatelé ho mohou používat například při prezentaci své firmy a soutěže se mohou účastnit opakovaně.

Spokojený zákazníkSeznam držitelů ceny „Spokojený zákazník Karlovarského kraje“ za rok 2008 udělované SČS pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje Josefa Novotného:

Miroslav Pelant (Bochov), Vojtěch Kufner (Cheb), Petr Krpenský (Cheb), Milan Dubjak (Cheb), Stanislav Drofa (Aš), Ivana Lojínová (Loket), Josef Vimr (K. Vary), Karel Beneš (Sokolov) a Milan Illek (M. Lázně). Z firem to byly Tadro (Březová), Altman AZ (Cheb), Junus (Aš), Nelan (Třebeň), Tekaz (Cheb), Skřivánek (K. Vary) a OK Orthos (Cheb).

Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 29.1.2009 0:00