Domů Aktuality Zapojte se do fotosoutěže o zajímavé ceny

Zapojte se do fotosoutěže o zajímavé ceny

Tématem soutěže, kterou vyhlásila společnost EKOKOM ve spolupráci s Karlovarským krajem a Deníky Bohemia, je nakládání s odpady, jejich třídění a využití. Zúčastnit se může každý obyvatel našeho regionu.

Úkolem soutěžících je pořídit a zaslat zajímavé fotografie pořízené u nás , ale i v zahraničí, které mapují nakládání s odpady. „Snímky mohou poukazovat jak na pozitivní, tak na negativní nakládání s odpady,“ vysvětlil krajský radní Jaroslav Bradáč.

Každý soutěžící může zaslat maximálně dvě fotografie a jejich rozlišení musí být 5 megapixelů. Fotografie vyhodnotí odborná porota, která vybere tři nejlepší a odmění je hodnotnými dary. Vítěz soutěže získá fotoaparát v ceně do 10 tisíc korun, 2. místo obdrží fotoaparát do 5 tisíc korun a třetí nejlepší snímek bude odměněn brašnou na fotoaparát do 2 tisíc korun. Fotografie s uvedeným kontaktem na autora je možné zasílat do 15. září 2010 emailem na adresu bukovjan@bpress.cz, lze zaslat i přes úschovnu.Ceny do soutěže věnovala společnost EKOKOM.

 

 

Za stránku zodpovídá Mgr. Jana Pavlíková
Datum aktualizace 23. 8. 2010 - 08:12