Domů Aktuality Žáci i rodiče jsou zváni na WITTE Noc techniků a konstruktérů

Žáci i rodiče jsou zváni na WITTE Noc techniků a konstruktérů

Ve čtvrtek 6. října se mohou žáci základních škol, kteří se rozhodují o dalším studiu, společně s rodiči účastnit 4. ročníku WITTE Noci techniků a konstruktérů v nové budově Centra technického vzdělávání Střední průmyslové školy Ostrov.

Akce je určena především pro zájemce o technické obory, ale i pro širokou veřejnost. „WITTE Noc techniků a konstruktérů se vždy koná pod patronátem jedné světové automobilky. Na letošní WITTE Noci se představí značka Ford.,“ uvedla mluvčí společnosti WITTE Nejdek Martina Poštová. Od 16 do 21 hodin se mohou návštěvníci seznámit se studijním programem školy a budoucím pracovním uplatněním technických oborů v praxi. Všechny pracovní týmy připravily pro příchozí ukázky své každodenní práce od konstrukce přes výpočty, zkušební testy až po měření kvality.

Na technických stanovištích bude připravena novinka osvětlovací techniky z produkce nejdeckého výrobce tzv. LED softtouch. Připraveny jsou také zkušební jízdy v novém modelu Ford Focus, kde je LED osvětlení jako v prvním voze na světě instalováno. V 19:30 a 20:30 hodin bude k vidění Techmania LEDová show.

Více informací Vám poskytne společnost WITTE Automotive, WITTE Nejdek, spol. s r.o. na emailové adrese: nockonstrukteru@witte-automotive.cz, kontaktní osoba Mgr. Martina Poštová, interní komunikace.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jana Pavlíková
Datum aktualizace 30. 9. 2011 - 10:43