Domů Aktuality Začala prázdninová soutěž O hejtmanský mobil 2005

Začala prázdninová soutěž O hejtmanský mobil 2005

Až do konce srpna probíhá soutěž, ve které mají děti do 15 let šanci vyhrát dva mobilní telefony. Soutěž prověří jejich orientaci na internetových stránkách Karlovarského kraje a zároveň poskytne příležitost těm, kteří rádi malují nebo fotografují.
Karlovarský kraj vyhlásil 4. ročník prázdninové soutěže O hejtmanský mobil. Jde o tradiční internetovou soutěž pro děti do 15 let.

„Cílem soutěže je přiblížit dětem zábavnou formou internetové stránky kraje. Znalost našich webových stránek je užitečná zejména pro budoucí studenty, kteří z nich mohou čerpat množství užitečných informací,“ říká hejtman Josef Pavel, který v minulých letech rozdal vítězům již 3 mobilní telefony. „Celá soutěž je zároveň jednou z mnoha součástí protidrogové prevence kraje,“ doplňuje hejtman.

V letošním ročníku přicházíme s novinkou. Dosud byla soutěž určena těm, kteří umějí hledat na internetu a také rádi malují. Nově mají šanci také děti, které rády fotografují.

Soutěž bude probíhat ve dvou kategoriích. Vítěz každé kategorie dostane mobilní telefon z rukou hejtmana Josefa Pavla.

Úkolem bude zodpovědět otázky, týkající se krajského internetu, a přiložit fotografii nebo namalovaný obrázek s tématikou KRÁSY KARLOVARSKÉHO KRAJE.

Podrobnosti hledejte na stránce prázdninové soutěže O hejtmanský mobil 2005. Soutěž trvá od 1. června  do 31. srpna 2005.

V září proběhne hodnocení a nejpozději počátkem října pozveme vítěze v obou kategoriích na slavnostní tiskovou konferenci, při které hejtman kraje osobně předá mobily a další ceny.

Poznámka:
V letošním roce jsme poprvé soutěž vyhlásili již v červnu. Věříme, že učitelé pomohou s přístupem na internet v době, kdy ve školách bude volnější režim, tedy po ukončení klasifikace. Soutěžit tak mohou i děti, které se o prázdninách k počítačům nedostanou.
Datum aktualizace 13. 6. 2005 - 07:59