Domů Aktuality V krajské knihovně se uskuteční 4. přeshraniční burza práce

V krajské knihovně se uskuteční 4. přeshraniční burza práce

Máte zájem najít si práci v sousedním Německu nebo Rakousku? Úřad práce ČR, krajská pobočka v Karlových Varech ve spolupráci s Úřadem práce Annaberg - Buchholz pořádá ve čtvrtek 8. září od 10 hodin v Krajské knihovně Karlovy Vary - Dvory 4. přeshraniční burzu práce z oblasti hotelnictví, gastronomie, stavebnictví, kovovýroby nebo zdravotnictví.

Akce je pořádána jako projekt v rámci přeshraničního partnerství EURES Tri-Regio. „Tato aktivita je vedena snahou nabídnout zaměstnání občanům, absolventům škol a ostatním zájemcům, kteří hledají práci v německy mluvících zemích, a to přímým kontaktem s potencionálním zaměstnavatelem. Zároveň je naší snahou zprostředkovat službu firmám, které pracovní síly hledají a potřebují,"uvedl ředitel krajské pobočky Úřadu práce ČR v Karlových Varech Kamil Řezníček. Na této akci budou vystavovatelé z Německa i Rakouska.

Program burzy - přednášky a prezentace firem:
Život a práce v Německu
Agenturní zaměstnávání v Německu
Odborné zprostředkování hotelového a restauračního personálu

Akce navazuje na předchozí úspěšné burzy práce v Německu i České republice. Návštěvníci burzy budou mít šanci seznámit se s možností odborného vzdělání a pracovního uplatnění v Německu nebo Rakousku.

Vstup na akci je volný. Zájemci by si měli vzít profesní životopis a reference s sebou.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jana Pavlíková
Datum aktualizace 31. 8. 2011 - 05:43