Domů Aktuality Udělení cen spokojeného zákazníka

Udělení cen spokojeného zákazníka

Cenu Sdružení českých spotřebitelů (SČS), nazvanou Spokojený zákazník Karlovarského kraje, získalo 25. listopadu na Krajském úřadě Karlovarského kraje celkem deset firem. Ocenění Sdružení českých spotřebitelů vyjadřuje, že firma, která ho získala, trvale poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele.
Cílem SČS je prosadit vnímání pojetí ochrany spotřebitele jako nedílné součásti regionální politiky, a tedy jako součást aktivit spadajících do působnosti regionální a místní samosprávy, neboť ochrana spotřebitele by měla být pojímána jako jeden z nástrojů zvýšení úrovně hospodářské a sociální soudržnosti.

Na seznamu vyhodnocených firem k předání Ceny SČS v Karlovarském kraji figuruje na prvním místě Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s., který získal cenu za spolehlivost, přesnost a vstřícný postoj k cestujícím. Druhý je Hotel restaurant Promenáda za velmi vysokou kvalitu poskytovaných služeb a příjemné vystupování personálu a třetí firma Quant - Robert Bauer za vysoce kvalitní servis počítačů a ochotu k zákazníkům a časovou flexibilitu. Na dalších místech se umístila společnost Algon Plus a. s. - autosalon Mazda v Chebu, TVSat Multimedia, s. r. o., v Mariánských Lázních, Cukrárna Lahůdky Plas v Sokolově, Chebský masokombinát, a. s., Hotel Embassy v Karlových Varech, chebská Julia Optika a konečně Jennyh - Jana Hybnerová - karlovarský módní salón.
Datum aktualizace 11. 11. 2004 - 08:56