Domů Aktuality Soutěž O hejtmanský mobil v plném proudu

Soutěž O hejtmanský mobil v plném proudu

Soutěž O hejtmanský mobil vyhlašuje Krajský úřad Karlovarského kraje už šestým rokem. „Jedná o internetovou soutěž, jejímž cílem je přiblížit dětem i jejich rodičům alespoň zlomek toho, co mohou nalézt na internetových stránkách Karlovarského kraje,“ vysvětluje hejtman Karlovarského kraje Josef Pavel. „ K  30. červenci registrujeme 11 soutěžících, což je na první polovinu prázdnin poměrně značný počet. Většina přihlášek totiž chodí v posledním srpnovém týdnu, kdy se děti vracejí z prázdnin,“ upřesnil hejtman Pavel s tím, že loni jsme zaznamenali rekordní počet 31 soutěžících.

Soutěž je určena těm, kteří rádi malují nebo fotografují a umějí hledat na internetu. Soutěžící musí správně zodpovědět otázky týkající se krajského internetu a přiložit jednu fotografii (nejlépe v digitální podobě) nebo jeden vámi namalovaný obrázek s tématikou Zajímavé místo Karlovarského kraje.

O hejtmanský mobil a další krásné ceny mohou soutěžit děti do 15 let.Odpovězte správně na otázky a přiložte (pouze) 1 fotografii nebo 1 obrázek s tematikou zajímavé místo našeho kraje

Na fotografii či obrázku mohou být pamětihodnosti, zajímavá místa, přírodní krásy a to spolu se členy vaší rodiny i bez nich ( k obrázku či fotografii můžete připsat, čím je pro vás dané místo zajímavé)

Každý se může zúčastnit jen jedné z kategorií

Kategorie A odpovědi + fotografie

Kategorie B odpovědi + malovaný obrázek

Soutěž trvá od 1. června do 31. srpna 2007

V září proběhne hodnocení a nejpozději počátkem října pozveme vítěze v obou kategoriích na slavnostní tiskovou konferenci, při které hejtman kraje osobně předá mobily a další ceny. 

Stránka se zadáním soutěže

Datum aktualizace 30. 7. 2007 - 08:28