Domů Aktuality Soutěž O hejtmanský mobil

Soutěž O hejtmanský mobil

Krajský úřad Karlovarského kraje vyhlásil již devátý ročník prázdninové soutěže pro děti „O hejtmanský mobil“. Soutěž má dvě části: internetovou a výtvarnou (či fotografickou) a je určena dětem od 6 do 15 let.


Jejich  úkolem bude zodpovědět 10 otázek z internetových stránek Karlovarského kraje a namalovat obrázek nebo pořídit fotografii na téma  „Symbol Karlovarského kraje“. „Soutěž jsme letos koncipovali k 10. výroční existence kraje. Jejím cílem je seznámit děti s krajským internetovým portálem a rozvíjet jejich výtvarné a fotografické dovednosti,“ uvedl hejtman Josef Novotný s tím, že symbol kraje může být pro každého různý. „Děti mohou zobrazit například památku, přírodní zajímavost či významnou osobnost, která je pro ně představuje kraj, v němž žijí,“ dodal hejtman Josef Novotný.

Soutěž trvá od 1. června do 31. srpna 2010. V září proběhne hodnocení a nejpozději počátkem října pozveme vítěze v obou kategoriích na slavnostní tiskovou konferenci, při které hejtman Josef Novotný osobně předá mobily a další ceny.
Soutěžní podmínky  jsou zveřejněny na krajských internetových stránkách www.kr-karlovarsky.cz/hl/soutez10/


 

Datum aktualizace 28. 5. 2010 - 06:26