Domů Aktuality Skútr, televizor a další ceny mají své majitele

Skútr, televizor a další ceny mají své majitele

Jednou z akcí k desetiletí Karlovarského kraje byla soutěž, jejíž účastníci měli za úkol navštívit na 20 památek v regionu, získat zde samolepky a ty pak nalepit na předtištěný arch. Podmínky klání splnilo 38 soutěžících, z nichž bylo vylosováno pět výherců cen v celkové hodnotě 100 tisíc korun.

Jako výherkyně hlavní ceny – skútru – byla vylosována Jana Růžičková ze Stříbra. Jak prozradila, trávila letošní dovolenou na Chebsku. Na hradě Vildštejn se dozvěděla o soutěži a rozhodla se pozměnit své plány. Z plánovaných tří čtyř dnů tak bylo nakonec osm. „Většina cílů se shodovala, mimo původní plán jsem ale poznala třeba Horní hrad, kde se mi velmi líbilo,“ řekla Jana Růžičková.

Rozdány byly i další ceny. Poukázku v hodnotě 20 tisíc korun získala Jaroslava Velemanová z Ostrova, plazmový televizor Pavlík Fürst z Kynšperka nad Ohří, fotoaparát Radka Janků z Nejdku a hi-fi soupravu Jan Dvořák z Chebu.

Ceny předával hejtman Josef Novotný, který připustil, že zadání soutěže nebylo jednoduché. „Zavítat na všechny památky v předepsaném čase bylo náročné. Zážitky z jejich návštěvy ale jistě stály za to,“ řekl hejtman. Toho také potěšilo, že soutěž zaujala celé rodiny a dva z pěti výherců jsou školou povinní.

Datum aktualizace 25. 11. 2010 - 13:50