Domů Aktuality Letní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“

Letní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“

Zachyťte objektivem vašeho fotoaparátu projekty podpořené z fondů Evropské unie, které objevíte ve vašem okolí nebo při cestách po České republice, a přihlaste se do soutěže „Vyfoť projekt“. Nezáleží na tom, jestli jste amatérský fotograf nebo ostřílený profík, vyhrát může každý. ​
Ministerstvo pro místní rozvoj uspořádalo třetí ročník celostátní fotografické soutěže „Vyfoť projekt“, jejímž cílem je ukázat, co všechno se podařilo z peněz Evropské unie na území České republiky zrealizovat. Stačí zachytit jeden ze 41 500 projektů a nahrát fotografii na soutěžní webové stránky do konce prázdnin.

Fotografové a fotografky změří své síly v hlavní soutěžní kategorii „Nejtalentovanější fotograf/ka“ nebo ve vedlejší kategorii „Nejaktivnější fotograf/ka“. Novinkou je pak doplňková kategorie „Vyfoť se sám“. Každý týden navíc probíhá losování o hodnotné ceny.

Vítěze hlavní soutěžní kategorie vybere odborná porota, ve které mimo jiné zasedne i šéfredaktor časopisu FotoVideo Rudolf Stálich. Konečné vyhodnocení a vyhlášení výsledků soutěže proběhne v září tohoto roku.

A jaké jsou ceny? Na vítěze čekají nejen kvalitní digitální zrcadlovky a rodinné digitální kompakty, ale také počítačové programy pro úpravu fotografií, digitální fotorámečky, knihy věnované fotografování, roční předplatné časopisu FotoVideo a další zajímavé ceny.

Podrobná pravidla a informace o soutěži naleznete na těchto webových stránkách.
Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová
Datum aktualizace 24. 7. 2013 - 10:41