Domů Aktuality Krajský úřad získal ocenění za kvalitu v územní veřejné správě za rok 2006

Krajský úřad získal ocenění za kvalitu v územní veřejné správě za rok 2006

Cenu převzali v Liberci náměstek hejtmana Jiří Behenský a ředitel Krajského úřadu Karlovarského kraje Roman Rokůsek na třetí Národní konferenci kvality ve veřejné správě, která potrvá až do pátku 19. ledna.
Součástí třídenní akce bylo také slavnostní předání resortních cen ministerstva vnitra za kvalitu v územní veřejné správě za rok 2006. Uskutečnilo se 18. ledna 2007 v Severočeském muzeu za účasti hejtmana Petra Skokana a náměstka ministra vnitra a informatiky Zdeňka Zajíčka,“ informuje náměstek hejtmana Jiří Behenský s tím, že krajský úřad získal nejvyšší ocenění  nazvané " Organizace dobré veřejné služby."

Zástupci Karlovarského kraje převzali kromě ceny také artefakt symbolizující pořadatelství této konference, jejíž čtvrtý ročník bude napřesrok hostit Karlovarský kraj. Artefakt navrhla studentka Monika Šilhánová z Vyšší odborné školy sklářské a Střední školy v Novém Boru.

Konferenci pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Petra Skokana a ministra vnitra Ivana Langera pořádá Ministerstvo vnitra ČR, Rada ČR pro jakost a Vzdělávací centrum pro veřejnou správu za podpory Libereckého kraje.
Datum aktualizace 18. 1. 2007 - 09:51