Domů Aktuality Kraj opět přispěje na kulturní akce v regionu

Kraj opět přispěje na kulturní akce v regionu

Organizátoři kulturních akcí v našem kraji mohou opět žádat o příspěvky na své akce plánované v roce 2013. Karlovarský kraj vyčlenil na podporu těchto akcí 1,3 milionu korun - stejně jako v loňském roce.

Žádosti je nutno doručit na předepsaných formulářích na adresu Krajského úřadu Karlovarského kraje, Odbor kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu nejpozději do 31. října 2012. Žádosti došlé po tomto termínu nebudou do příspěvkového programu Karlovarského kraje zařazeny. „Žadatelé by měli věnovat postupu při žádosti o příspěvek velkou pozornost, změnila se pravidla, termín i formulář pro podání žádosti. Veškeré informace i formulář jsou k dispozici na krajských internetových stránkách,“ upozornila krajská radní Eva Valjentová.

Loni organizátoři akcí podali celkem 139 žádostí. Kraj rozdělil 1,3 milionu korun. Kromě krajského informačního portálu lze bližší informace lze získat také na Odboru kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu Krajského úřadu Karlovarského kraje, telefon 354 222 328.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jana Pavlíková
Datum aktualizace 23. 8. 2012 - 09:34