Domů Aktuality Karlovy Vary mají nové infocentrum

Karlovy Vary mají nové infocentrum

V polovině června byla v samém srdci lázeňského města otevřena nová pobočka infocentra. Infocentrum se nachází ve zrekonstruovaném objektu bývalé prodejny UVA.

Po vstupu do objektu uvítá návštěvníky moderní interiér, citlivě zakomponovaný do historické budovy. Opraveno je i první patro, v němž se nachází kancelář a zasedací místnost. Tu bude infocentrum využívat nejen pro školení zaměstnanců, ale také průvodců. Přístup do infocentra je přímo z ulice Lázeňská, a to bezbariérový.

Infocentrum definitivně opustilo dřívější filosofii mít co nejvíce poboček, jako byla například detašovaná pracoviště v Lázních III, Lázních V, Thermalu, KV Areně, nebo v terminálu Dolního nádraží. Tyto pobočky byly na nevyhovujících místech a turistům, kterých do Karlových Varů přijíždí rok od roku více, sloužily jen minimálně.

Pobočka z Dolního nádraží se začátkem letošního roku přesunula do reprezentativních prostor v historické budově bývalé Becherovky na ulici T. G. Masaryka, hned naproti Dolnímu nádraží. V současné době končí svou činnost i pobočka ve Vřídle, která se potýkala s naprosto nedostatečným prostorem a zázemím. Infocentrum tak bude mít pouze dvě pobočky – Lázeňskou 14 a T. G. Masaryka 53.
Datum aktualizace 27. 6. 2013 - 09:10