Domů Aktuality Karlovarský kraj na veletrhu Real Vienna 2008

Karlovarský kraj na veletrhu Real Vienna 2008

Karlovarský kraj se ve dnech 26. – 30. 5. 2008 zúčastnil veletrhu investičních příležitostí Real Vienna 2008. Tento poměrně mladý a z hlediska účasti dynamicky rostoucí veletrh je zaměřen na trh nemovitostí ve střední a východní Evropě.
Letošního ročníku se zúčastnilo 326 vystavovatelů z 27 zemí, počet účastníků dosáhl téměř 10 000 osob. Nejvíce vystavovatelů pocházelo z Ruska, Polska a České republiky, nejvíce návštěvníků přijelo z Německa.

Pro veletrh REAL VIENNA byla připravena prezentace Karlovarského kraje se zaměřením na aktuální investiční příležitosti v podobě průmyslových zón, brownfieldů a rozvojových projektů Karlovarského kraje. Cílem expozice bylo představit především nabídky konkrétních lokalit potenciálním investorům, ale také přiblížení vhodných dopravních, ekonomických, sociálních a přírodních podmínek kraje. Karlovarský kraj se jako vystavovatel účastnil veletrhu již podruhé v rámci prezentace s ostatními kraji ve stánku České republiky a lze říci, že vstoupil pozitivně do povědomí návštěvníků veletrhu.

Na veletrhu byl zaznamenán rostoucí zájem developerů o investice do bydlení, retailových projektů a logistických center, menší zájem byl naopak o klasické zóny se zaměřením na zpracovatelský průmysl, který se přesouvá dále na východ.
Datum aktualizace 27. 6. 2008 - 06:47