Domů Aktuality Hejtman se rozloučil s mistrem světa Ondřejem Němcem

Hejtman se rozloučil s mistrem světa Ondřejem Němcem

Hokejista karlovarské HC Energie a čerstvý držitel titulu z hokejového šampionátu v Německu zavítal na krajský úřad, aby se rozloučil s hejtmanem Josefem Novotným před svým odchodem do Ruska. Tam bude hrát v příštích dvou letech v týmu Severstal Čerepovec.

Ondřej Němec přivezl hejtmanovi ukázat zlatou medaili z německého šampionátu a dres, ve kterém bojoval o vítězství.„Ještě není vypraný, tak se k němu radši moc nepřibližujte,“ smál se hokejista, který končí v HC Energii po pětiletém angažmá. „Doufám, že se sem jednou vrátím, ať už v pozici hráče nebo diváka,“ uvedl s tím, že plánuje představit fanouškům mistrovský pohár 8. června v KV Areně.

Hejtman Josef Novotný se zajímal o začátky úspěšného rodáka z Třebíče i o nejdůležitější momenty uplynulého mistrovství. „Hvězdnou ruskou sestavu jsme dokázali porazit naší bojovností a českým srdíčkem,“ dodal Němec, který také připomněl, že deset procent peněz z výhry, kterou získá každý člen reprezentačního týmu, poputuje do povodněmi sužované obce Troubky. Hejtman mu předal tradiční dárky jako vzpomínku na náš region a popřál zdraví a úspěch v novém působišti.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jana Pavlíková
Datum aktualizace 31. 5. 2010 - 14:39