Domů Aktuality Hejtman ocenil nejlepší děti v soutěži O hejtmanský mobil 2005

Hejtman ocenil nejlepší děti v soutěži O hejtmanský mobil 2005

V areálu hejtmanství proběhlo v pátek 30. září slavnostní vyhlášení soutěže O hejtmanský mobil 2005. Hlavní cenou ve dvou vyhlášených kategoriích byl mobilní telefon, který z rukou hejtmana převzali 12letá výtvarnice Šárka Bělohlávková z Karlových Varů a 11 letý fotograf Jiří Baláž z Ostrova.
Tradičně je předsedou poroty karlovarský výtvarník a grafik Václav Balšán, dále je v porotě tisková mluvčí Krajského úřadu Karlovarského kraje Kateřina Telínová a webmasterka úřadu Jana Vážná. Ti společně hodnotí nejen výtvarná díla a vyfocené fotografie, ale i správnost zodpovězených soutěžních otázek, které na hejtmanství dorazí poštou v rámci celoprázdninové soutěže o mobilní telefon vyhlášené na internetových stránkách Karlovarského kraje. Zatímco zaměstnanci krajského úřadu hodnotili splnění všech úkolů prázdninové soutěže, Václava Balšána zajímala hlavně výtvarná a umělecká stránka kreseb - barvy, rozmístění objektů na ploše apod.

Vyvrcholením soutěže je každoročně předání hlavní ceny z rukou hejtmana Karlovarského kraje Josefa Pavla na tiskové konferenci, i další výherci se mohou těšit z velkého množství hodnotných cen.

Historie soutěže, galerie kreseb a fotografií a další podrobnosti  

Datum aktualizace 30. 9. 2005 - 11:08