Domů Aktuality Zájemci o Cambridgeské zkoušky nemusejí jezdit mimo Karlovarský kraj

Zájemci o Cambridgeské zkoušky nemusejí jezdit mimo Karlovarský kraj

Dne 26. února začíná registrace na letní termín Cambridgeských zkoušek. Některé druhy Cambridgeských zkoušek je možné skládat přímo v Karlových Varech, u dalších je možná registrace a poradenství. Místem konání letních zkoušek je již potřetí Krajská knihovna Karlovy Vary.
O tom, zda a které zkoušky se budou konat v krajské knihovně, rozhoduje počet uchazečů. Zatím se vždy sešel dostatek kandidátů na zkoušky KET, PET a FCE,“ říká Jitka Banzetová, zástupkyně ředitelky krajské knihovny. „Zájemci o certifikát by měli vědět, že nezáleží na tom, kde zkoušky vykonají, vše koordinuje British Council, a to nejen v České republice, ale po celém světě,“ doplňuje J. Banzetová.

Kdy a kde se zájemci mohou registrovat?

Registrace na letní termín Cambridgeských zkoušek (červen 2007) probíhá ve dnech 26. 2. - 14. 3. 2007.
Registrace probíhá v Krajské knihovně Karlovy Vary-Dvory i v pobočce v Lidické ulici (studijní odd. - SPgŠ a gymnázium).

Přihlášku si zájemci mohou stáhnout z našich webových stránek, nebo ji dostanou přímo v knihovně. Naše pracovnice jim vyplněním rády poradí, zodpoví i otázky, týkající se zkoušek. Veškeré informace jsou na www.knihovna.kvary.cz . Krajská knihovna Karlovy Vary má pro své uživatele učební materiály, včetně magnetofonových kazet a audio CD.

Materiály jsou k dispozici v půjčovně ve Dvorech.

Vysvětlivky:
Key English Test (KET)
Preliminary English Test (PET)
First Certificate in English (FCE)

Datum aktualizace 26. 2. 2007 - 08:33