Domů Aktuality Chystá se vydání publikace Kempy Karlovarského kraje

Chystá se vydání publikace Kempy Karlovarského kraje

Krajský úřad Karlovarského kraje připravuje vydání nového propagačního materiálu Kempy Karlovarského kraje. Provozovatelé kempů v našem regionu, kteří chtějí být v novém materiálu uvedeni, mohou kontaktovat oddělení cestovního ruchu do 10. června 2005.

„Po Katalogu ubytování, vydaném v roce 2004 je to naše další publikace, která nabídne tuzemským i zahraničním turistům možnosti ubytování při cestách za krásami našeho regionu. Stejně jako první jmenovaná, i tato brožura bude k dispozici ve všech informačních centrech v kraji,“ říká náměstek hejtmana Jiří Behenský. „Předpokládáme vydání brožury v několika jazykových mutacích – samozřejmě půjde o vydání v češtině, němčině a angličtině, uvažujeme ale také o francouzštině a holandštině. Právě Holanďané  mají v oblibě cestování po kempech  celé Evropy, chceme jim tedy vyjít vstříc.

Vydání publikace Kempy Karlovarského kraje má jasný cíl – podpořit rozvoj cestovního ruchu, přilákat další turisty naše i zahraniční. Ucelená nabídka ubytovacích možností v kempech bude jistě znamenat usnadnění v rozhodování, kam se vydat na dovolenou, či výlet,“ doplňuje Jiří Behenský. Provozovatelé kempů v našem regionu, kteří chtějí být v novém materiálu uvedeni, mohou kontaktovat oddělení cestovního ruchu Krajského úřadu Karlovarského kraje a to nejpozději do 10. června 2005.

Datum aktualizace 28. 4. 2005 - 13:04