Domů Aktuality Cenu "Spokojený zákazník" získalo 11 podnikatelů a firem

Cenu "Spokojený zákazník" získalo 11 podnikatelů a firem

Ocenění už pátým rokem uděluje Sdružení českých spotřebitelů těm podnikatelům a firmám v Karlovarském kraji, které trvale poskytují své služby na vysoké úrovni a v potřebné jakosti.

Také letos o držitelích ceny „Spokojený zákazník Karlovarského kraje“ rozhodla komise při SČS na základě návrhu členů sdružení, návrhu místní a podnikatelské samosprávy a výsledků šetření mezi zákazníky. Vítězům poděkoval hejtman Josef Pavel: „Každý den tvrdou prací obhajujete svou pozici na trhu a bojujete o zákazníky. Úlohou nás politiků je vytvářet prostředí pro vaše podnikání.“

Celkem bylo v kraji hodnoceno 30 firem. Pět oceněných společnosti sídlí v Chebu, čtyři v Karlových Varech  a cena byla udělena také jednomu podnikateli z Chodova a Mariánských Lázní.

Slavnostní předávání cen probíhá u příležitosti regionálního „Dne spotřebitele.“ Ochrana a spokojenost spotřebitele by měla být podle zástupců SČS  součástí regionální politiky a prostředkem k podpoře rozvoje kraje.

Seznam držitelů ceny „Spokojený zákazník Karlovarského kraje“ udělované SČS pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje Josefa Pavla:

Karlovy Vary:
G – MAR PLUS, s.r.o.
Kadeřnictví Kindelová Andrea,
Lenka Sklenářová (kadeřnictví, manikúra),
Petr Weinlich (Sport studio Prima).

Cheb:
ALGON PLUS, a.s., odštěpný závod Cheb,
ŘÁNEK s.r.o.
Julia Věšínová (optika),
Milan Lukačka (bar Na Lodi),
Winfield College – Czech, s.r.o.

Chodov:
Jiří Poživil (Financial Advisor, obchodní vedoucí pro OVB ALLFINANZ, a.s.).

Mariánské Lázně: 
Jiří Filip (restaurant)

 

Za stránku zodpovídá Mgr. Jana Pavlíková
Datum aktualizace 22. 1. 2008 - 07:46