Domů Aktuality Areál krajských institucí ožil 2. ročníkem akce Kraj dokořán

Areál krajských institucí ožil 2. ročníkem akce Kraj dokořán

Den plný zábavy, skvělé hudby, uměleckých zážitků, zajímavých prezentací, debat, výborného jídla a pití, soutěží a aktivit pro děti – přesně takový byl den akce Kraj dokořán. Její druhý ročník opět otevřel dokořán budovy krajského úřadu a nesl se v duchu motta: Tvoříme kraj spolu. V rámci tohoto se na akci prezentovaly střední školy a firmy z Karlovarského kraje a zároveň se konaly také debaty se zajímavými osobnostmi z regionu.

Velké díky za spolupráci patří generálnímu partnerovi akce – společnosti SUAS GROUP a.s. a dalším partnerům - Mattoni 1873 a MEDIA a.s. Poděkovat bychom chtěli též všem vystavovatelům, školám, firmám, příspěvkovým organizacím, umělcům, hudebním skupinám a osobnostem. O milou atmosféru se po celý den starali  dobrovolníci z řad zaměstnancům úřadu, kterým také děkujeme.

Fotografie z tohoto dne naleznete v galerii na webu Kraj dokořán.
Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková
Datum aktualizace 23. 6. 2022 - 14:22