Domů Aktuality Startuje anketa Senior roku 2023

Startuje anketa Senior roku 2023

​Máte ve svém okolí seniora, ke kterému vzhlížíte a myslíte si, že jeho životní příběh může inspirovat i ostatní? Pak neváhejte a nominujte ho v anketě Senior roku 2023, kterou již posedmé vyhlašuje Karlovarský kraj. Cílem ankety je ocenit aktivitu seniorů a posílit jejich postavení ve společnosti. Návrhy můžou zájemci zasílat v období od 29. 5. do 15. 8. 2023.​

Občany v seniorském věku se snažíme podporovat a motivujeme je, aby dělali, co je baví a naplňuje. Každoročně pro ně organizujeme výtvarnou soutěž nebo právě tuto anketu, která dokazuje, že i přes pokročilý věk může být člověk součástí veřejného života, mít zápal pro věc nebo pomáhat druhým. Zkrátka, že může žít naplno,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Navrhnout na ocenění lze občana Karlovarského kraje, kterému je minimálně 60 let, a to prostřednictvím anketního lístku. Do formuláře je zapotřebí kromě informací o nominovaném uvést také důvod, proč právě on by se měl stát seniorem roku. O vítězi nerozhoduje počet zaslaných nominací.

Na vyžádání lze tištěnou podobu lístku zaslat také poštou nebo jej vyplnit po telefonu. V případě vašeho zájmu kontaktujte Kateřinu Rentkovou na telefonním čísle 354 222 633, případně e-mailem katerina.rentkova@kr-karlovarsky.cz.

echny správně podané nominace zaslané v uvedeném termínu budou předloženy Radě Karlovarského kraje. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne na podzim letošního roku v Březové u Sokolova.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jarmila Ivasková
Datum aktualizace