Domů Aktuality Odbor regionálního rozvoje pořádá seminář pro zájemce o dotace

Odbor regionálního rozvoje pořádá seminář pro zájemce o dotace

V rámci vyhlášení dotačních programů v oblasti regionálního rozvoje pořádá krajský úřad informační seminář, který je určen všem žadatelům, jež se rozhodnou podat žádost o dotaci. Kromě základních informací o jednotlivých dotačních programech se seznámí také s pravidly a podmínkami pro podání elektronických žádostí.

Jedná se o dotační programy, které budou vyhlášeny v období leden – duben 2023. Konkrétně jsou to: Program na podporu územně plánovací činnosti obcí, Program obnovy venkova 2022 – 2024, Obchůdek 2021+, Program na podporu rozvoje cyklistické infrastruktury, Program na podporu budování a údržby lyžařských běžeckých tras, Program na podporu strojové techniky k údržbě veřejných zimních tras a Senior expres.

Informační seminář se uskuteční v pátek 13. 1. 2023 v čase 9-13 hodin v prostorech zastupitelského sálu Krajského úřadu Karlovarského kraje. Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím elektronického formuláře, a to do 11. 1. 2023. Účast na semináři je možná také on-line formou pomocí aplikace MS Teams.

Veškeré informace a termíny vztahující se k jednotlivým dotačním programům budou postupně zveřejňovány na krajských webových stránkách.

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková
Datum aktualizace 21. 12. 2022 - 10:00