Domů Aktuality Císařské Lázně Jsou V Plném Provozu, Dojde Ještě K Několika Úpravám

Císařské lázně jsou v plném provozu, dojde ještě k několika úpravám

Cisarske lazne

Národní kulturní památka Císařské lázně byla uvedena do provozu v polovině měsíce června letošního roku. Od té chvíle se v těchto jedinečných prostorech konají komentované prohlídky, koncerty, přednášky, konference a řada dalších kulturních akcí. Práce v samotném interiéru však ještě nekončí, je třeba provést několik úprav, které povedou ke zvýšení komfortu návštěvníků i účinkujících.      

„Císařské lázně se staly, dle našich předpokladů, vyhledávaným místem nejen pro zájemce o komentované prohlídky, ale také pro návštěvy kulturních akcí v Zanderově sále, sále Atrium a dalších prostorech. Ani současný stav prostor však není finální. Dojde ještě k opatřením souvisejících s kvalitou, jako je například akustické  zastínění či zatemnění a další úpravy v auditoriu, a to ke spokojenosti všech, kteří se do Císařských lázní vydají za zážitkem,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Do Císařských lázní denně zavítá v průměru 250-300 návštěvníků. Od otevření v měsíci červnu to již bylo více než 25 tisíc osob. Program v Císařských lázních v nejbližší době nabídne velmi pestrý program, jako například zahajovací koncert 189. sezóny Karlovarského symfonického orchestru, vzdělávací akci s podcastem Dobrovský & Šídlo – Podcast Paměti národa, přednášku známého českého cestovatele Ladislava Zibury, zábavný pořad Úsměvy Jaromíra Hanzlíka a další.           

 

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková
Datum aktualizace 26. 9. 2023 - 15:51