Domů Aktuality S naplánováním výletů do Krušných hor pomůže nový web

S naplánováním výletů do Krušných hor pomůže nový web

Krušné hory

Blíží se státní svátek a mnozí z vás si vzali na pátek dovolenou, aby si prodloužili víkend. Pokud byste se chtěli vydat objevovat krásy naší přírody, jako zdroj tipů na výlety vám může posloužit web Destinační agentury Krušnohoří. Ten spustila poměrně nedávno a jedním z jeho základních poslání je přinést kompletní informační servis pro všechny turisty pohybující se na území Krušných hor.

Krušné hory, jejichž silueta je viditelná i zdálky, nabízejí vyžití všem příznivcům sportu, turistům, rodinám s dětmi, milovníkům přírody a historie, ale také těm, kteří dávají přednost oddechu v místech, kde za celý den téměř nenarazíte na živou duši. Na webových stránkách Destinační agentury Krušnohoří www.krusnehory.cz najdete celou řadu užitečných informací a tipů pro návštěvu této jedinečné krajiny. Motto webu je více než výmluvné - „Krušnohoří – krajina s příběhem“.

Destinační agentura Krušnohoří zahájila svou činnost v únoru letošního roku a mezi její hlavní cíle patří udržitelný rozvoj turistického ruchu v Krušných horách a blízkém okolí. Na letošek si naplánovala realizaci několika lokálních i přeshraničních projektů, které by měly sloužit jak k rozvoji zázemí pro turisty, tak k samotné propagaci destinace Krušných hor. Ředitelem agentury je Štěpán Javůrek, jehož mnozí znají také jako úspěšného regionálního spisovatele. 

Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová
Datum aktualizace 27. 9. 2023 - 10:18