Domů Aktuality Kreativní odpoledne plné radosti přinesla zahradní slavnost logistické školy

Kreativní odpoledne plné radosti přinesla zahradní slavnost logistické školy

slavnost

Dne 4. června 2024, se na Střední škole logistické v Dalovicích konala Zahradní slavnost. Tato událost byla skvělou příležitostí pro žáky, učitele, rodiče a širokou veřejnost setkat se, oslavit a sdílet radost ze společného času.

Atmosféra byla nabitá kreativitou a podnikavostí. Odpolední program zahrnoval pestrou škálu aktivit, jako focení v květinovém aranžmá, zahradní hry a ochutnávku lahodných domácích dobrot. Žáci se utkali v soutěži o nejlepší prodejní stánek a prokazovali své prodejní dovednosti, s nadšením a kreativním přístupem. Výherní týmy vybírali zástupci vyučujících a návštěvníků.

Stánky nabízely rozmanité sladké i slané pečivo, osvěžující domácí koktejly a další pochutiny, které lákaly k ochutnání. K vidění byla také výroba svíček, možnost prověření osobní kondice a různé znalostní kvízy. Dámy si mohly užít služby ve zkrášlovacím studiu. Součástí programu byla i výroba slizu a náramků, což přilákalo mnoho nadšených účastníků.

Letošní slavnost byla provázená příznivým počasím, které umocnilo radost a pohodu celého dne. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další společné akce.

(Text Střední škola logistická v Dalovicích)

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková
Datum aktualizace