Domů Aktuality Hejtman bilancoval v rozhovoru pro Český rozhlas

Hejtman bilancoval v rozhovoru pro Český rozhlas

Podcast

Hostem prvního letošního dílu pořadu s názvem „Co vás zajímá“ byl tentokrát hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek. V rozhovoru s moderátorem Radimem Jehlíkem se ohlédnul za uplynulým rokem a nastínil plány do budoucna. Poslechnout si ho nyní můžete i vy na webu Českého rozhlasu nebo na podcasty.cz.

„Co vás zajímá“ je kontaktní, živě vysílaný pořad, do kterého se mohou zapojit i posluchači. Ve třicetiminutovém rozhovoru hejtman vzpomenul nejenom úspěšný motivační program pro zdravotníky, dokončené akce, včetně obnovy Císařských lázní a tendru na nové autobusy, ale hovořil také o strategických projektech předložených do Operačního programu Spravedlivá transformace, investicích do modernizace nemocnic a zprovoznění zubní pohotovosti. Stranou nezůstalo ani školství, řeč byla o konektivitě škol, zvýšení bezpečnosti v souvislosti s nedávným útokem v Praze a otevírání nových vysokoškolských oborů. Mluvilo se rovněž o lázeňství, cestovním ruchu, rozšíření nabídky letů z karlovarského letiště či například o pravidelných cestách vedení kraje do obcí.

Všechny epizody pořadu, včetně rozhovoru s hejtmanem, najdete na webu Českého rozhlasu. Poslechnout si ho můžete také na podcasty.cz nebo ve stejnojmenné mobilní aplikaci.

Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová
Datum aktualizace 8. 1. 2024 - 13:37