Aktuálně  

Chcete si společně s námi připomenout skvělé sportovní výkony a úžasnou atmosféru, která panovala na zimní Olympiádě dětí a mládeže v Karlovarském kraji? Pak navštivte naší fotogalerii, kde si můžete prohlédnout vybrané snímky z jednotlivých soutěžních dní. 


 

Karlovarský kraj vyhlásil sedmý ročník oblíbené výtvarné soutěže pro seniory s názvem „Věk pro nás není překážkou“.  Přihlašovat lze nejenom ruční práce, ale také obrazy a fotografie. Soutěž probíhá v termínu od 2. 1. do 28. 2. 2020.Chcete studovat vojenskou střední školu v Sokolově s oborem zaměřeným na strojírenství? Pak vám nabízíme přehled jednotlivých kroků, které je pro to třeba podniknout: inz-strojirenstvi.pdfKrok za krokem 


Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2020/2021 (pdf)


 ​
LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

Na středu je naplánován pravidelný Den s hejtmanem

​Ve středu 26. února se na Krajském úřadě Karlovarského kraje bude od 14 hodin konat pravidelný Den s hejtmanem. Petr Kubis bude opět k dispozici všem občanům, kteří s ním chtějí řešit své problémy, nebo mají nápady, jak by bylo možné zlepšit život v našem regionu. Stačí si jen trochu počkat, až na vás přijde řada, a máte slovo.

Autorem nového loga Institutu lázeňství a balneologie je student "keramky"

​Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., který v loňském roce zřídil Karlovarský kraj, má zbrusu nové logo. V soutěži o jeho podobu zvítězil Karel Antonín Kalvas, student třetího ročníku oboru grafický design Střední uměleckoprůmyslové školy keramické a sklářské v Karlových Varech. Logo ztvárňuje stylizovanou baňku, jež v sobě ukrývá třetí rozměr.

​Blíží se uzávěrka výtvarné soutěže pro seniory

​Už jen osm dní mají senioři na to, aby se zúčastnili oblíbené výtvarné soutěže s názvem „Věk pro nás není překážkou“. Soutěž je určena pro všechny obyvatele Karlovarského kraje, kteří jsou starší šedesáti let a věnují se některé z výtvarných činností. Přichystány jsou tři soutěžní kategorie, přihlašovat lze nejenom ruční práce, ale také obrazy a fotografie. Autoři tří nejlepších děl v každé kategorii se mohou těšit na dárkové koše a publikace o našem regionu. Uzávěrka je v pátek 28. února.

​Workshop pomůže žadatelům s přeshraničními projekty

​V Programu na podporu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Sasko zbývají volné peníze. Karlovarský kraj proto ve spolupráci se Společným sekretariátem a Euregiem Egrensis pořádá 23. března od 11 hodin v Městském kulturním středisku v Plesné workshop, kde budou k dispozici zástupci dotačního programu. Přijďte zdarma konzultovat své projektové nápady a získejte cenné rady.
 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016