Aktuálně

KRAJSKÁ VEŘEJNÁ SBÍRKA NA POMOC OBCÍM V JIHOMORAVSKÉM A ÚSTECKÉM KRAJI:
Karlovarský kraj vyhlásil veřejnou sbírku na pomoc obcím postižených tornádem v Jihomoravském kraji a obcím v Ústeckém kraji zasaženým ničivou bouří. Příspět můžete do zapečetěné pokladničky umístěné v recepci budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje, Závodní 353/88, Karlovy Vary. Další možností je zaslání příspěvku na bankovní účet číslo:
123-3116600247/0100. 
 

   
INFORMACE K OČKOVÁNÍ:

Veškeré aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu. 
 
INFORMACE O SITUACI OHLEDNĚ COVID-19:
Veškeré informace k situaci ohledně COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu. 


FORMULÁŘ PRO NOMINACE DO ANKETY OSOBNOST KARLOVARSKÉHO KRAJE:
Nominace do ankety Osobnost Karovarského kraje je možné zaslat prostřednictvím registračního formuláře, a to do 31. 10. 2021.

 
REGISTRACE K BEZPLATNÉMU ODBĚRU KRAJSKÝCH LISTŮ V JEJICH NOVÉ PODOBĚ:
Chcete-li odebírat Krajské listy elektronicky nebo poštou, zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu​. Krajské listy v nové podobě budou vycházet od října 2021. Další informace naleznete zde.
  

 

Přehled dění v kraji

Seniorům kraj nabídne semináře o zdraví a správné životosprávě

Ve spolupráci s projektem Senior Pasů připravil Karlovarský kraj pro seniory z celého regionu sérii seminářů o tématech, která se týkají zdravého životního stylu a prevence nemocí. Jedná se celkem o 5 akcí, které se uskuteční na přelomu září a října 2021.

Krajská knihovna se připojí k Noci literatury

Letošní Noc literatury se  uskuteční ve středu 22.září 2021 a Krajská knihovna Karlovy Vary opět nabídne čtení na zajímavých místech ve Staré Roli. V jógovém studiu Namaste  zazní úryvky současné rakouské literatury, romskou tvorbu si návštěvníci  budou moci vyslechnout v Centru zvířat Domu dětí a mládeže. 

Do Ovesných Kladrub, Pramenů a Krásna vedla další pracovní cesta zástupců kraje

V Ovesných Kladrubech zahájil hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek a krajský radní Vít Hromádko další z výjezdů do obcí v Karlovarském kraji. Se starostkou Aurelií Skřivanovou řešili mimo jiné plánovanou opravu silnice na Teplou, která by mohla mít za následek obrovské dopravní zatížení Ovesných Kladrub, přes které se úsek může objíždět.

Nenechte si ujít tradiční hudební festival Dvořákův karlovarský podzim

​Karlov​arský symfonický orchestr (KSO) vstupuje do 187. sezóny populárním festivalem Dvořákův Karlovarský podzim. Festival má připomenout odkaz hudebního génia, který se v Karlových Varech nesmazatelně zapsal zejéma uvedením kontinentální premiéry Novosvětské symfonie. 63. ročník Dvořákova karlovarského podzimu začne už tento víkend.
 
  
    Rok 2021           Rok 2020           Rok 2019           Rok 2018