Aktuálně

Kraj dokořán
KRAJ DOKOŘÁN:
Přijďte společně se svými přáteli, dětmi nebo kolegy 23. 6. 2023 od 10 hodin do areálu krajských institucí a zažijte den, na který budete dlouho vzpomínat. Letos se ponese v duchu udržitelnosti. Podrobné informace o programu najdete na webových stránkách akce. Těšíme se na Vás!


Anketa Senior roku 2023:
Máte ve svém okolí seniora, ke kterému vzhlížíte a myslíte si, že jeho životní příběh může inspirovat i ostatní? Pak neváhejte a nominujte ho v anketě Senior roku 2023. Návrhy můžete posílat prostřednictvím anketního lístku do 15. 8. 2023. Bližší informace naleznete zde


Výtvarná soutěž pro děti:
Hejtman Karlovarského kraje vyhlásil výtvarnou soutěž pro děti o hodnotné ceny. Tématem je: Kraj budoucnosti. Práce je možné odevzdávat do 30. 6. 2023. Další informace a pravidla soutěže naleznete zde

Přehled dění v kraji

V Chebu jednala Rada Karlovarského kraje spolu s vedením města, se starosty a veřejností

Kulturní centrum Svoboda v Chebu se stalo dějištěm společného setkání radních Karlovarského kraje s radními města Cheb a zástupci měst a obcí, které spadají pod Cheb v rámci obce s rozšířenou působností. Jednalo se již o druhé takové setkání, předchozí se uskutečnilo v Karlových Varech.

Cesty krajem pokračují, tentokrát v Aši a Františkových Lázních

​Středeční cesty krajem zavedly hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka společně s radním pro oblast rozvoje venkova Víta Hromádko do chebského okresu, konkrétně do měst Aš a Františkovy Lázně. Vedle problematických oblastí, které region trápí plošně, vyvstala z diskuse se starosty také specifická témata, při jejichž řešení nabídne kraj pomocnou ruku.

​Využijte ojedinělou příležitost navštívit běžně nepřístupné církevní památky

​Již tento pátek 2. června se ve večerních hodinách otevřou brány téměř dvou tisíců kostelů a modliteben po celé České republice. A náš region nebude rozhodně výjimkou. Přijďte objevovat krásu i hloubku našich kořenů, tradice a víry. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program. Záštitu nad akcí převzal mimo jiné také hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.
 
    Rok 2023            Rok 2022            Rok 2021            Rok 2020  

 

​​​​ ​​​​