Aktuálně

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O TESTOVÁNÍ:
Pro rezervaci termínu k testování na COVID-19 slouží primárně obyvatelům regionu online rezervační systém Karlovarského kraje, kde naleznou informace o odběrových místech, cenách testů a další.


PROVOZ BEZPLATNÉ KRAJSKÉ ASISTENČNÍ LINKY:
V případě problémů s registrací na přeočkování proti COVID-19 posilující 3. dávkou se mohou zájemci opět obrátit na bezplatnou asistenční linku Karlovarského kraje. V provozu je v pracovních dnech v čase 10 - 14 hodin na telefonním čísle 800 600 444.


INFORMACE K OČKOVÁNÍ:
Veškeré aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu.


INFORMACE O SITUACI OHLEDNĚ COVID-19:
Veškeré informace k situaci ohledně COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu.


 

​LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

Přehled dění v kraji

Na cyklotrasy a běžecké stopy chce kraj dát více peněz

Karlovarský kraj plánuje podpořit údržbu a budování cyklistických komunikací i rozvoj infrastruktury pro běžecké lyžování vyšší částkou než v loňském roce. Pokud to schválí krajské zastupitelstvo na svém jednání 31. ledna 2022, na oba dotační programy půjde dohromady 7,8 milionu korun, což je o 2 miliony korun více než v roce 2021.

Muzeum Cheb rozšíří vaše povědomí o sopkách v Karlovarském kraji

V chebském muzeu chystají výstavu: Hory oheň plivající aneb Sopky našeho kraje. Výstava je realizovaná ve spolupráci s Muzeem Karlovy Vary a Českou geologickou službou a představuje sopky našeho kraje z různých úhlů pohledu. Návštěvníky seznamuje se vznikem a podobami sopek a sopečnými produkty, kterými nejsou jen popel a láva. 

Farma Kozodoj pořádá tábory - Léto s koňmi

Ekocentrum a farma Kozodoj připravilo na letošní léto osm turnusů tradičních dětských táborů s koňmi a dalšími zvířaty z farmy. V nabídce jsou pobytové i příměstské varianty táborů, jež mají v našem kraji dlouholetou tradici.

Modernizovaná magnetická rezonance v karlovarské nemocnici umožňuje rychlejší diagnostiku

Karlovarská krajská nemocnice spustila v novém roce v Nemocnici Karlovy Vary provoz komplexně modernizované magnetické rezonance. Tzv. „dStream upgrade“ tohoto přístroje představuje řadu výhod od kvality zobrazení až po urychlení procesu vyšetření.

Hejtman: Podněty z našich výjezdů do obcí řešíme obratem

Téměř čtyřicítku obcí zatím navštívili zástupci Karlovarského kraje na svých pracovních cestách po regionu. Výjezdy směřovaly do míst, kde starostové řeší problémy, s nimiž by kraj mohl pomoci. Ve většině případů šlo o problém s pokrytím signálem mobilních operátorů, s opravami silnic nebo s veřejnou dopravou. 

 
    Rok 2022            Rok 2021            Rok 2020            Rok 2019