Aktuálně  


Petici "Peníze z emisních povolenek zpátky do regionů" s podtitulem "Petice za záchranu sociální a ekonomické stability Karlovarského a Ústeckého kraje" lze podepsat na recepci budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje, Závodní 353/88, Karlovy Vary.


Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2019/2020 (pdf) 

 Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělání ve střední školeLÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

​Zaměstnanci Karlovarské krajské nemocnice jsou chráněni proti spalničkám

​Zdravotnický personál Karlovarské krajské nemocnice bude v případě rozšíření epidemie spalniček na území našeho regionu chráněn proti tomuto infekčnímu onemocnění. Opatření připravují i majitelé privátních zdravotnických zařízení. 

Prezident navštívil druhé nejzápadnější město republiky

​V závěru druhého dne návštěvy Karlovarského kraje zamířil prezident na Chebsko, konkrétně do Aše, kde jej čekalo setkání s vedením města i jeho obyvateli. Poslední zastávkou Miloše Zemana bude dnes krátce popoledni Milhostov, ve kterém získal ve druhém kole prezidentských voleb 90,51 procent hlasů. Třídenní návštěvu ukončí slavnostním obědem a tiskovou konferencí na zámku Nový Dvůr poblíž Nového Kostela.

Druhý den prezidentské návštěvy začal v Kraslicích

​Dalším městem, kam zavítal prezident republiky v rámci návštěvy regionu, byly Kraslice. V místním domě kultury na něj i na hejtmanku Janu Mračkovou Vildumetzovou čekalo vedení města a nechybělo ani oblíbené setkání s občany na náměstí. Následně oba zamířili do restaurace Hraničná, kde byl již připraven slavnostní oběd s významnými podnikateli. Druhý den návštěvy bude zakončen výjezdem do Aše.

Poslanci, senátoři a hejtmani společně apelují na stát: začněte urychleně řešit dopady útlumu těžby uhlí

​Vůbec poprvé v historii se spojilo 26 poslanců a senátorů ze dvou krajů napříč všemi politickými stranami, aby společně s kraji, městy i obcemi bojovali za region. Členové obou komor Parlamentu České republiky za Ústecký a Karlovarský kraj požadují společně po státu, aby urychleně zřídil transformační fond, ze kterého se bude financovat masivní restrukturalizace oblastí Mostecké a Sokolovské hnědouhelné pánve. V obou krajích totiž dojde k zániku tisíců pracovních míst v souvislosti s tlakem na omezení těžby a zpracování hnědého uhlí. K prohlášení se připojili i hejtmani Karlovarského a Ústeckého kraje, svou vůli ke spolupráci projevil i hejtman Moravskoslezského kraje.
 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016