Aktuálně

   

13. jednání Zastupitelstva KK dne 13.9.2018 - záznam​


 

 Chcete se zúčastnit fotosoutěže na téma "Proměny Karlovarského kraje za posledních 100 let"? Podívejte se na soutěžní pravidla a podmínky. Fotografie můžete zasílat do 30. září.


 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
 

Přehled dění v krajiřehled dění v kraji

Blíží se konference Internetem bezpečně 2018

​Jaké jsou aktuální kybernetické hrozby, jak zabezpečit data či ochránit děti a mládež v kybernetickém prostředí, to vše se dozvědí účastníci celodenní odborné konference Internetem bezpečně 2018. Akce se uskuteční 25. října 2018 v karlovarském hotelu Thermal pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje Jany Mračkové Vildumetzové. Hlavním organizátorem konference je spolek "you connected", jehož hlavní činností je vzdělávání uživatelů zaměřené na bezpečný pohyb v online prostředí.

​Výtvarná soutěž na téma „Jak to vypadalo v kraji před 100 lety“ zná své vítěze

​Ještě než dětem začaly prázdniny, připravila si pro ně hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová výtvarnou soutěž, která je spojena s oslavami 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky. Autoři šesti nejlepších prací si včera odpoledne z jejích rukou převzali mobilní telefony, tablety a MP3 přehrávače.

Atraktivní destinace mohou opět soutěžit s agenturou CzechTourism

​Agentura CzechTourism vyhlašuje 7. ročník soutěže turistických atraktivit s názvem DestinaCZe. Hlavní myšlenkou akce je představit turistům méně známá a zajímavá místa v regionech České republiky.Jedná se o unikátní příležitost pro provozovatele, jak se zviditelnit na trhu.

Nový Kostel bodoval v celostátním finále soutěže Vesnice roku

​V létě se občané Nového Kostela radovali z prvenství v krajském kole soutěže Vesnice roku 2018 a nyní mají opět důvod k oslavám. Obec z Karlovarského kraje obsadila v celostátním finále skvělé třetí místo. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo o tomto víkendu v Luhačovicích za účasti ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové.

​Již zítra proběhnou v Lubech slavnosti věnované tradiční výrobě hudebních nástrojů

​Nenechte si ujít „Slavnosti hudby Strunal Schönbach ... kde slova končí, hudba začíná“. Akci pro vás připravil Karlovarský kraj ve spolupráci s obcí Luby a se společností Strunal Schönbach. Těšit se můžete na celodenní program plný zábavy a skvělé muziky. Jeho zlatým hřebem bude vystoupení houslového virtuosa Jaroslava Svěceného. Vstupné je pro všechny zdarma.
       
     Rok 2018           ​Rok 2017           Rok 2016           Rok 2015