Aktuálně

   

​Výtvarná soutěž na téma „Jak to vypadalo v kraji před 100 lety“ zná své vítěze. Vybraná soutěžní díla budou k vidění na doprovodné výstavě, která bude probíhat od 1. do 19. října ve vestibulu budovy A krajského úřadu. Navštívit jí můžete každý všední den.


 

Chcete se zúčastnit fotosoutěže na téma "Proměny Karlovarského kraje za posledních 100 let"? Podívejte se na soutěžní pravidla a podmínky. Fotografie můžete zasílat do 30. září.


 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
 

Přehled dění v krajiřehled dění v kraji

Amatérští divadelníci zvou na Sokolovskou čurdu

​V pátek 28. září odstartuje už 16. ročník celostátní nesoutěžní přehlídky amatérských divadelních souborů Sokolovská čurda 2018. Během víkendu nabídne v divadle Městského domu kultury osm představení ochotníků z celé ČR.Hrát budou pro nejmenší diváky, ale na své si přijdou i milovníci klasiky, komedií, tance a zpěvu. Akci pořádá sokolovský soubor Divadlo bez zákulisí.

Silný vítr lámal stromy a způsobil výpadky elektřiny

​Ani Karlovarskému kraji se nevyhnul z neděle na pondělí silný vítr, který vyvracel stromy, na mnoha místech poškodil vedení elektrické energie a stal se příčinou několika požárů. Déšť navíc zaplavoval sklepení a komplikoval provoz na silnicích.


Kraj zve na "Svátek seniorů"

​V první říjnový den se po celém světě tradičně slaví Mezinárodní den seniorů. Karlovarský kraj při této příležitosti připravil na sobotu 29. září 2018 pro seniory z celého regionu zábavné odpoledne v Mariánských Lázních a v Chebu. Čekají na ně hudební a pěvecká vystoupení, káva zdarma i možnost zaregistrovat se a získat Senior Pas s nabídkou výhodných slev.


Krajské střední školy se představí uchazečům o studium

​Karlovarský kraj v letošním roce pořádá již 6. ročník tradičních výstav středních škol s podtitulem "Kam po základní škole". Jejich cílem je umožnit žákům základních škol i jejich rodičům získat přehled o nabídkách středoškolského studia v regionu. Akce se postupně uskuteční v Ostrově, v Chebu a v Sokolově.
       
 
 
    Rok 2018           ​Rok 2017           Rok 2016           Rok 2015