Aktuálně  

Zveme vás na další Den s hejtmankou. Jana Mračková Vildumetzová bude k dispozici všem, kteří s ní chtějí hovořit osobně, v úterý 20. srpna od 15:00 hodin na Krajském úřadě Karlovarského kraje.

 
Nechodí vám do schránek
Krajské listy a chtěli byste si je přečíst v elektronické podobě? Stačí pouze vyplnit registrační formulář a každý měsíc vám bude na váš e-mail bezplatně zasílán odkaz s aktuálním vydáním.

 
Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2019/2020 (pdf) 
Počet volných míst na středních školách v Karlovarském kraji pro školní rok 2019/2020 
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělání ve střední škole 

​  

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

Kraj nechal zrekonstruovat dětský domov v Plesné

​Odloučené pracoviště Dětského domova Karlovy Vary a Ostrov v Plesné se po mnoha letech dočkalo rekonstrukce. V objektu byla vyměněna okna, dveře a podlahová krytina, naistalovány nové rozvody elektřiny a internetu a stavebními úpravami prošly i sociální zařízení a pokoje, které jsou postupně vybavovány moderním nábytkem. Celkové náklady se vyšplhaly na téměř 8 milionů korun.

​Muzeum zve na hornické hrátky

​Do časů dávných hornických dob se mohou vrátit malí i velcí návštěvníci Muzea Královská mincovna Jáchymov. V neděli 18. srpna si na vlastní kůži vyzkouší, jak těžké bylo hornické řemeslo a co všechno obnášelo. Bohatý program, plný her a praktických ukázek, bude probíhat od 13 do 17 hodin.

Na trať u Mariánských Lázní se vlaky vrátí již dnes večer

​České dráhy dnes v podvečer obnoví provoz svých vlaků u Mariánských Lázní, v místě, které bylo poškozeno při nehodě nákladního vlaku na konci července. Práce na likvidování následků havárie měla na starosti Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje. První dálkové spoje projedou opraveným úsekem okolo 19 hodiny.

Bavorsko-česká burza firem nabídne nejenom důležité kontakty

​Kulturní dům Družba v Klatovech bude na podzim hostit v pořadí již třetí Bavorsko-českou burzu firem, která si klade za cíl zprostředkovat nové kontakty, aktivní poradenství a networking v oblasti strojírenství, elektrotechniky, IT, automotive a stavebnictví. Akce se koná pod záštitou hejtmanky Jany Mračkové Vildumetzové.

​Přijďte na pravidelný Den s hejtmankou

​V úterý 20. srpna se na Krajském úřadě Karlovarského kraje bude od 15 hodin konat další Den s hejtmankou. Jana Mračková Vildumetzová bude jako vždy pečlivě naslouchat všem, kteří chtějí řešit své problémy, nebo mají nápady, jak by bylo možné zlepšit život v našem regionu.
 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016