Aktuálně

 

Fotosoutěž "Proměny Karlovarského kraje za posledních 100 let" je v plném proudu, podívejte se na Pravidla_ Promeny.docxpravidla a podmínky účasti.


  


Seznamte se se závěry
expertni_zprava.pdfexpertní zprávy Kloknerova ústavu ČVUT Praha. Tento posudek odborně hodnotí stav bývalé budovy keramické školy, dnes Střední uměleckoprůmyslové školy Karlovy Vary.


  

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
 


 

Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2018/2019 (pdf)
Počet volných míst na středních školách pro školní rok 2018/2019 (pdf)
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělávání na střední škole 


Přehled dění v kraji

Objevte svět Kamila Lhotáka v malbě, kresbě, grafice a filmu

​Interaktivní galerie Becherova vila si pro své návštěvníky připravila výstavu člena legendární umělecké Skupiny 42 Kamila Lhotáka. Námětem jeho rozjímavých, humorných i emotivních obrazů jsou krajinná zátiší, svět sportu či počátky moderní civilizace. Nenechte si ujít tuto jedinečnou výstavu, která potrvá až do 23. září.

Hejtmanka chce jednat s primátorem o zachování krematoria

​Vedení města Karlovy Vary avizovalo v posledních dnech záměr neinvestovat do obnovy kremační pece v karlovarském krematoriu a nechat nadále provádět źehy v krematoriu Vysočanské zahrady u Hrušovan nedaleko Chomutova. Tyto externí kremační služby v téměř 70 kilometrů vzdáleném krematoriu město využívá už řadu měsíců. Ohledně budoucnosti karlovarského krematoria, které je jediné na území regionu, chce proto s primátorem Petrem Kulhánkem jednat hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

Karlovarský kraj vyhlašuje druhý ročník ankety Senior roku

​Máte ve svém okolí seniora, který má elánu na rozdávání a zaslouží si obdiv a respekt nás všech? Pak jej rozhodně nominujte do ankety Senior roku 2018, kterou vyhlašuje Karlovarský kraj. Jejím cílem je podpořit aktivní stárnutí našich obyvatel a posílit jejich postavení ve společnosti. Návrhy na ocenění můžete zasílat prostřednictvím on-line formuláře až do 15. září.

Svátek všech fanoušků motocrossu se neúprosně blíží

​Již o tomto víkendu se v Lokti pojede jeden z nejprestižnějších motoristických závodů na území České republiky. Mistrovství světa v motocrossu ve třídách MXGP a MX2 nabídne skvělou podívanou pro všechny příznivce tohoto sportu. Přijďte i vy podpořit naše jezdce a sledovat ty nejlepší na světě. Akce se koná za finanční podpory  Karlovarského kraje.
 
 
      
     Rok 2018           ​Rok 2017           Rok 2016           Rok 2015