Aktuálně  

V rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary vás zveme:
2. 7. na předpremiéru filmu Diego Maradona v regionálních kinech
3. 7.  na zábavné odpoledne V rytmu filmového festivalu
28. 6. - 6. 7. k návštěvě fotokoutkuFilmová lázeň
26. 6. - 31. 7. na výstavuHvězdy červeného koberce 2009 - 2018


 

​​Máte ve svém okolí aktivního seniora? Nominujte jej do ankety Senior roku 2019, kterou vyhlásil Karlovarský kraj. Návrhy na ocenění můžete zasílat prostřednictvím on-line formuláře v termínu od 24. června do 15. srpna.Hejtmanka Jana Mračková Vildumetzová vyhlásila výtvarnou soutěž pro děti a mládež na téma „
Pomáhají nám každý den“. Jejím cílem je vzdát hold záchranářům, hasičům i policistům za jejich nelehkou a vysoce záslužnou práci. Soutěž probíhá do 28. června a pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny. Podrobná pravidla najdete zde.
 


 
Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2019/2020 (pdf) 
Počet volných míst na středních školách v Karlovarském kraji pro školní rok 2019/2020 
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělání ve střední škole 

​  

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

Třikrát zlato zatím vybojovali naši sportovci na Olympiádě dětí a mládeže

​Třetí zlaou medaili dnes získali sportovci z našeho regionu na Olympiádě dětí a mládeže v Libereckém kraji. Po včerejším vítězství triatlonových dvojčat Heidi a Lukáše Juránkových v jejich dorosteneckých kategoriích zlatou radost završil triumf v triatlonové štafetě.

Návštěvníky filmového festivalu čeká pestrý doprovodný program

​V pátek 28. června bude slavnostně zahájen v pořadí již 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Kromě bohaté filmové projekce a setkání se známými osobnostmi se návštěvníci mohou těšit na pestrý doprovodný program. Náměstek hejtmanky Martin Hurajčík dnes seznámil novináře s akcemi, které pro filmové fanoušky i obyvatele regionu chystá Karlovarský kraj.

Dárci krve z regionu převzali vyznamenání

​V prostorách kulturního domu v Březové u Sokolova včera proběhlo slavnostní předávání Zlatých křížů II. a III. stupně za 80 a 120 dobrovolných bezplatných odběrů krve. Dárcům za jejich záslužnou činnost poděkovala hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová, představitelé měst a obcí, zástupci Českého červeného kříže, transfúzních stanic i zdravotních pojišťoven.

Pedagogové diskutovali o inkluzi

​Na počátku června se v Chebu konala veřejná prezentace Školské inkluzivní koncepce a motivačního systému pro žáky ohrožené předčasným ukončením vzdělávání. Prezentace byla součástí projektu "Implementace Krajského akčního plánu 1 v Karlovarském kraji. 


 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016