Aktuálně  

Přímý přenos 18. jednání Zatupitelstva Karlovarského kraje od 9:00 hodin:


Podkladové materiály pro 18. zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje dne 23.09.2019 (aktualizace 20.09.2019)Nominujte oblíbené sestřičky, lékaře a další zdravotnické pracovníky na titul Zdravotník roku Karlovarského kraje 2019. Využít můžete online formulář, návrhy lze také posílat na e-mail Mgr. Veroniky Bartošové: veronika.bartosova@kr-karlovarsky.cz


Nechodí vám do schránek Krajské listy a chtěli byste si je přečíst v elektronické podobě? Stačí pouze vyplnit registrační formulář a každý měsíc vám bude na váš e-mail bezplatně zasílán odkaz s aktuálním vydáním.
 
Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2019/2020 (pdf) 
Počet volných míst na středních školách v Karlovarském kraji pro školní rok 2019/2020 
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělání ve střední škole 

​  

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

Na karlovarský Top Fashion Week přijedou i zahraniční návrháři

​V sobotu 28. září 2019 proběhne v karlovarském Gradhotelu Pupp módní show Top Fashion Week. Během více než desítky módních přehlídek se návštěvníkům akce představí tvorba českých i zahraničních návrhářů. Akce začne v 13 hodin.


​V regionu začala fungovat první ambulantní poradna pro osoby se závislostí

​V polovině září došlo ke slavnostnímu otevření první ambulantní poradny pro osoby se závislostí v Karlovarském kraji. Poradna se nachází v Sokolovské ulici v Karlových Varech a její služby jsou poskytovány veřejnosti zcela bezplatně.

Kraj opět zve na Svátek seniorů

​Zajímavý program s kávou zdarma a možností získat Senior Pas čeká všechny zájemce z řad seniorů, kteří zavítají ve čtvrtek 26. září 2019 na Svátek seniorů v Ostrově a v Kraslicích. Akce pořádá Karlovarský kraj u příležitosti oslav Mezinárodního dne seniorů, který připadá každoročně na první říjnový den.

Ministr dopravy pomůže kraji s řešením plánované křižovatky u Bochova i s financováním opravy mostu u Nového Sedla

​S radostnou zprávou přijel na pracovní cestu do Karlovarského kraje ministr Vladimír Kremlík. Hejtmance Janě Mračkové Vildumetzové potvrdil, že centrální komise ministerstva dopravy definitivně schválila rozšíření budoucí silnice D6 od Olšových Vrat směrem do Bošova na 25, 5 metru. Řidiči budou moci v úseku jezdit rychlostí 130 km/h. Hejtmanka velmi ocenila rychlé řešení původně problematického záměru Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) silnici zúžit a nastavit rychlost na 110 km/h. Stavba by měla být financována z EU.

 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016