Aktuálně

 
V pondělí 26. března se od 14 hodin koná na Krajském úřadě Karlovarského kraje Den s hejtmankou Karlovarského kraje Mgr. Janou Vildumetzovou. 
Srdečně zveme všechny občany, kteří chtějí řešit svůj problém, či mají podněty ke zlepšení života v obci, městě, v kraji. 

 
Pro zájemce o kotlíkové dotace jsou opět připraveny semináře, kde se dozví veškeré potřebné informace o dotačním programu a úspěšném podání žádosti. Nejbližší se uskuteční 4. dubna od 15 hodin v prostorách Městského úřadu Sokolov.

 
Karlovarský kraj ve spolupráci s RunCzech vyhlásil soutěž o registrace zdarma na Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary a dm rodinný běh. Stačí pouze správně zodpovědět tři jednoduché otázky. Soutěž Vyhraj a běž probíhá až do 30. března.

 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

 

 

Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2018/2019 (pdf)
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělávání ve střední škole 


 

Přehled dění v kraji

Lety z Moskvy do Karlových Varů a zpět si cestující rychle oblíbili

Z více než 85 procent je obsazeno každé letadlo, které zatím od poloviny února letošního roku vypravila letecká společnost POBEDA na nové mezinárodní lince z moskevského letiště Vnukovo do Karlových Varů. Lety mezi oběma městy jsou provozovány 2x týdně novými moderními letadly typu Boeinf 737-800 o kapacitě celkem 189 míst.

Kraj přispěje na provoz potravinové banky

​Potravinová banka, která v našem regionu úspěšně funguje již třetím rokem, získá od Karlovarského kraje dotaci ve výši 100 tisíc korun. Finanční prostředky budou využity na zajištění skladů a distribuci potravinové a materiální pomoci k neziskovým či charitativním organizacím, jež provozují azylové domy, nízkoprahová denní centra nebo domovy pokojného stáří.

Připravuje se smlouva VZP ČR s nemocnicemi v kraji

​Hejtmanka Karlovarského kraje Jana VIldumetzová a krajský radní pro oblast zdravotnictví Jan Bureš jednali s generálním ředitelem Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR (VZP ČR) Zdeňkem Kabátkem o smlouvách, které bude pojišťovna uzavírat s nemocnicemi na území regionu.


      Archiv - rok 2017           Archiv - rok 2016           Archiv - rok 2015