Aktuálně

 
Oznamujeme změnu původně plánovaného dubnového termínu jednání Zastupitelstva Karlovarského kraje. Zasedání se přesouvá z 19. dubna na 26. dubna.

 
Podkladové materiály pro 11. zasedání ZKK dne 26.4.2018

  
Až do 30. dubna bude ve vestibulu budovy A krajského úřadu probíhat výstava k výtvarné soutěži pro seniory „k pro nás není překážkou“. Uvidíte nejenom všechny přihlášené obrazy, ruční práce, ale i fotografie. Výstavu můžete navštívit každý všední den v úředních hodinách.


 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

 

 

Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2018/2019 (pdf)
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělávání ve střední škole 


 

Přehled dění v kraji

Držitelů Senior Pasů v kraji dále přibývá, roste i počet slev

​V měsíci březnu získalo kartu Senior Pas více než 300 dalších seniorů z Karlovarského kraje. Celkem je tak v současnosti na území regionu přes 13600 držitelů karty. Karlovarský kraj pro ně i vlastníky Senior Pasů z ostatních krajů ČR připavuje rozšíření sítě místních poskytovatelů slev a výhod a další zajímavé aktivity.

​Oslavte Německo-český den přátelství v Hofu

​V neděli 22. dubna se uskuteční v pořadí již druhý Německo-český den přátelství. Oslavy s mottem  „Na zdraví, přátelé“ mají přispět nejen k prohloubení sousedských vztahů mezi Hofem, Chebem a Aší, ale i k propagaci nedávno obnoveného přímého železničního spojení mezi těmito městy. Pro cestující je navíc připravená výhodná nabídka jízdného.

Obce mohou opět žádat o krajské dotace na ochranu před povodněmi

​Karlovarský kraj vyhlásil program pro poskytování dotací z krajského rozpočtu na opatření k ochraně před povodněmi v ohrožených územích. Žadatelé mohou dotaci využít například na zpracování digitálních povodňových plánů, pořízení varovných systémů a na ochranu lidí a majetku.

      Archiv - rok 2017           Archiv - rok 2016           Archiv - rok 2015