Aktuálně  

Máte ve svém okolí aktivního seniora? Nominujte jej do ankety Senior roku 2019, kterou vyhlásil Karlovarský kraj. Návrhy na ocenění můžete zasílat prostřednictvím on-line formuláře až do 15. srpna.Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2019/2020 (pdf) 
Počet volných míst na středních školách v Karlovarském kraji pro školní rok 2019/2020 
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělání ve střední škole 


​  

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

Hojně využívanou silnici z Bochova do Hlinek čeká nákladná rekonstrukce

​Stavební práce, které byly dneska slavnostně zahájeny za účasti zástupců kraje, města, silničářů i zhotovitelů, budou probíhat na silnici mezi Bochovem, Německým Chloumkem a Hlinkami až do listopadu příštího roku. Kromě modernizace asfaltového krytu vozovky dojde také k opravě mostu přes Dražovský potok.

​Martin Hurajčík: Oprava silnice u Krásné Lípy byla plánovaná už od podzimu

​Reakce náměstka hejtmanky Karlovarského kraje Martina Hurajčíka na reportáž TV Nova k opravě silnice mezi Šindelovou a Krásnou Lípou, odvysílanou 17. července 2019 v Televizních novinách.

Projekt CerDee má přispět k rozvoji porcelánového průmyslu

​V uplynulém týdnu byl ve slovinské Lubljani odstartován projekt CerDee – Kreativní průmysl v oblasti keramiky – rozvoj, vzdělávání, podpora. Na jeho realizaci se pod vedením německého Porzellanikons – Státního muzea pro porcelán v Selbu podílí osm partnerů ze střední Evropy, mimo jiné Západočeská univerzita v Plzni. Jak nastínil Jan Tlučhoř, který je jedním z hlavních řešitelů projektu, jeho cílem je sdílet zkušenosti z podnikání v oblasti porcelánového průmyslu a podpořit mladé umělce v rozvoji jejich tvorby i podnikání.

Kraj zmodernizuje křižovatku v centru Velké Hleďsebe

​Nebezpečnou a nepřehlednou křižovatku silnic III/2114 a III/20173 ve Velké Hleďsebi nahradí již brzy kruhový objezd. Za účasti zástupců kraje, obce, silničářů i zhotovitele dnes byly slavnostně zahájeny stavební práce. Celkové náklady jsou vyčísleny na zhruba 17,7 milionu korun včetně DPH.

Hlasování v soutěži Žena regionu je v plném proudu

​Až do konce srpna můžete hlasovat pro svou favoritku v soutěži Žena regionu. Za každý kraj soutěží deset mimořádných dam, které svůj volný čas obětují pro druhé. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti. Seznamte se s jejich neobyčejnými příběhy a podpořte je v cestě za prestižním titulem.
 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016