Aktuálně


 Informace k očkování proti COVID-19:
Informace týkající se vakcinace proti COVID-19 a údaje o provozu očkovacích míst najdete na krajském webu k očkování. 
Informace pro uprchlíky z Ukrajiny: 
Інформація для біженців з України​: 
Veškeré informace o Krajském asistenčním centru pomoci Ukrajině a další potřebné údaje najdete na krajském webu. 
Всю інформацію про Регіональний центр допомоги Україні та інші необхідні дані можна знайти на регіональному сайті . 

 
 

Přehled dění v kraji

Kraj opět pomůže se zařízením ordinací pro chybějící lékaře

​Rada Karlovarského kraje odsouhlasila podporu dalším nově vznikajícím ordinacím. Města Karlovy Vary a Horní Slavkov si mezi sebou rozdělí necelých 1,8 milionu korun. O poskytnutí finančních prostředků z dotačního programu, který má za cíl přilákat do našeho regionu chybějící lékaře, bude rozhodovat ještě Zastupitelstvo Karlovarského kraje na svém dalším zasedání.

Muzeu Karlovy Vary se podařila ojedinělá akvizice

​Od podzimu loňského roku usilovalo Muzeum Karlovy Vary o získání sbírky odznaků fotbalových klubů z Karlovarska, Sokolovska a Chebska. Karlovarský kraj finančně nákup odznaků podpořil. Jedná se o unikátní soubor historických odznaků fotbalových klubů shromažďovaných desítky let sběratelskými nadšenci z Plzně a zároveň o zcela jedinečný doklad sportovní fotbalové historie kraje, o sbírku, která svým rozsahem a uceleností nemá obdobu, i vzhledem k tomu, že většina starých odznaků je dnes již prakticky nedostupná.

Hejtman se setkal s vítězem ankety Dítě Česka 2022

Na krajském úřadě se konalo setkání hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka s vítězem ankety Dítě Česko, kterým se stal Matěj Strnad ze Sekerských Chalup.

Porota vybírala nejzdařilejší díla výtvarné soutěže pro seniory

Desátý ročník výtvarní soutěže určené seniorům z Karlovarského kaje s názvem „Věk pro nás není překážkou“ se pomalu blíží do cílové rovinky. Odborná porota se již sešla a vybrala ta nejpovedenější díla, jež budou oceněna v rámci dubnového slavnostního vyhlášení výsledků.   
 
    Rok 2023            Rok 2022            Rok 2021            Rok 2020   

 

​​​​ ​​​​