Aktuálně

 
V pondělí 26. března se od 14 hodin koná na Krajském úřadě Karlovarského kraje Den s hejtmankou Karlovarského kraje Mgr. Janou Vildumetzovou. 
Srdečně zveme všechny občany, kteří chtějí řešit svůj problém, či mají podněty ke zlepšení života v obci, městě, v kraji. 

 
Pro zájemce o kotlíkové dotace jsou opět připraveny semináře, kde se dozví veškeré potřebné informace o dotačním programu a úspěšném podání žádosti. Nejbližší se uskuteční 4. dubna od 15 hodin v prostorách Městského úřadu Sokolov.

 
Karlovarský kraj ve spolupráci s RunCzech vyhlásil soutěž o registrace zdarma na Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary a dm rodinný běh. Stačí pouze správně zodpovědět tři jednoduché otázky. Soutěž Vyhraj a běž probíhá až do 30. března.

 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

 

 

Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2018/2019 (pdf)
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělávání ve střední škole 


 

Přehled dění v kraji

​Kraj podpoří Český svaz chovatelů

​ Český svaz chovatelů získá od Karlovarského kraje individuální dotaci ve výši 50 tisíc korun. Peníze využije na podporu volnočasových aktivit mladých chovatelů, činnosti základních i okresních organizací a pořádání u veřejnosti velmi oblíbených výstav drobného zvířectva.

Karlovarské muzeum představí Karla Čapka jako fotografa

​Do Muzea Karlovy Vary můžete zavítat na výstavu, která představuje spisovatele, novináře a intelektuála Karla Čapka jako autora, jenž vytvořil na svou dobu unikátní fotografické dílo. Nejznámější Čapkovou fotografií se stala Dášeňka čili Život štěněte. Vernisáž výstavy se uskuteční dnes od 17 hodin.

Kraj přispěje na údržbu a nové značení cyklotras

​S přicházejícím jarem ožívá cykloturistka v regionu. Aby se cyklisté v terénu lépe orientovali, provede Klub českých turistů kontrolu značení na cyklistických trasách a následně opraví zjištěné závady. Od Karlovarského kraje na to získá dotaci ve výši 300 tisíc korun. Kromě toho dojde ještě k dalším úpravám ve stávající síti cyklotras.
      Archiv - rok 2017           Archiv - rok 2016           Archiv - rok 2015