Aktuálně

VÝZVA HEJTMANA KARLOVARSKÉHO KRAJE:
Hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek se ve své
Dopis_hejtmana - vakcinace.pdfvýzvě obrací na všechny občany regionu, kteří ještě dosud nejsou očkováni proti COVID-19.

 
INFORMACE PRO ZÁJEMCE O TESTOVÁNÍ:
Pro rezervaci termínu k testování na COVID-19 slouží primárně obyvatelům regionu online rezervační systém Karlovarského kraje, kde naleznou informace o odběrových místech, cenách testů a další.
 
​PROVOZ BEZPLATNÉ KRAJSKÉ ASISTENČNÍ LINKY:
V případě problémů s registrací na přeočkování proti COVID-19 posilující 3. dávkou se mohou zájemci opět obrátit na bezplatnou asistenční linku Karlovarského kraje. V provozu je v pracovních dnech v čase 10 - 14 hodin na telefonním čísle 800 600 444.
  
INFORMACE K OČKOVÁNÍ:
Veškeré aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu

 
INFORMACE O SITUACI OHLEDNĚ COVID-19:
Veškeré informace k situaci ohledně COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu.
 
Podkladové materiály pro 13. zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje dne 13.12.2021 (aktualizováno 8.12.2021)

 

 

Přehled dění v kraji

Chebské očkovací centrum se stěhuje do budovy ZČU – Fakulty ekonomické v Chebu

Od pondělí 13. 12. 2021 bude přesunuto očkovací centrum chebské nemocnice z kostela sv. Kláry do nových prostor budovy ZČU - Fakulty ekonomické v Chebu, kde naváže plynule na provoz a odbaví již registrované zájemce.   

Zástupci kraje diskutovali se starosty v obcích na Chebsku

​Čerpání dotací, dopravní obslužnost či nedostatek praktických lékařů. Právě taková byla mimo jiné témata pracovní cesty hejtmana Petra Kulhánka a krajského radního Víta Hromádka do Odravy, Skalné a Lubů u Chebu. ​V obci Odrava diskutovali zástupci kraje o možnosti zavést krajský dotační titul pro obce na pořízení elektronické úřední desky v podobě „kiosku“, který by byl k dispozici u úřadu všem obyvatelům.

Členové Krajského parlamentu dětí a mládeže Karlovarského kraje si zvolili své předsednictvo

První řádné zasedání Krajského parlamentu dětí a mládeže Karlovarského kraje se neslo v duchu volby zástupců předsednictva. Vzhledem k aktuálním epidemiologickým podmínkám bylo jednání přesunuto do online prostředí. Na programu bylo schválení dokumentů k parlamentu, představení kandidátů na obsazení pozic, volby a stanovení výborů.

Vítězové ankety Osobnost Karlovarského kraje převzali svá ocenění

​V prostorách Becherovy vily v Karlových Varech se konalo vyhlášení výsledků ankety Osobnost Karlovarského kraje. V rámci slavnostního večera byla předána také „Srdce regionu“, ocenění hejtmanů, kteří tuto funkci vykonávali od vzniku Karlovarského kraje, tedy od roku 2000.

Výstavu "Krysáci" bude hostit Interaktivní galerie Becherova vila

Kdo by neznal hrdiny večerníčku Krysáci – Huberta a Hodana, kteří nalezli svůj domov na smetišti nedaleko Vizovic v zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač. Nyní však naleznou dočasný domov v prostorech Interaktivní galerie Becherova vila v Karlových Varech, kam zamíří výstava s názvem Krysáci.
 
 
   
    Rok 2021            Rok 2020            Rok 2019           Rok 2018