Aktuálně 


.Od 20. března do 7. dubna probíhá ve vestibulu budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje výstava prací ze soutěže pro seniory 
"
Věk pro nás není překážkou". Navštívit jí můžete každý všední den.

.Soutěžte o registrace zdarma na Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary a Dm rodinný běh v krajské soutěži "Vyhraj a běž".

.LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

Přehled dění v kraji

​Zapojte se do dotazníkového šetření

​Jste z Karlovarského kraje, ale žijete, pracujete či studujete mimo náš region? Tak se zapojte do průzkumu, jehož hlavním cílem je zjistit, co lidem v kraji chybí, z jakého důvodu z něj nejčastěji odcházejí a co by je eventuálně mohlo přimět k návratu zpět. Dotazníkové šetření končí 27. března.

V karlovarské nemocnici mohou nově přistávat i vojenští záchranáři

​Pacienti v ohrožení života budou mít větší šanci na záchranu. Od dnešního dne mohou v Nemocnici v Karlových Varech přistávat vrtulníky Letecké záchranné služby Armády ČR Plzeň – Líně. U historicky prvního příletu vrtulníku PZL W-3 Sokół nechyběla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová ani ředitel Agentury vojenského zdravotnictví Armády ČR brigádní generál Zoltán Bubeník.

Kraj plní slib, zajistil lékárenskou pohotovost

​Lidé v Karlovarském kraji už nebudou muset mít do budoucna obavy, že během státních svátků zůstanou kvůli zavřeným lékárnám bez potřebných léků. Vedení Karlovarského kraje totiž vyřešilo problém s chybějící lékárenskou pohotovostí a pověřilo management Karlovarské krajské nemocnice, aby zajistila lékárenskou pohotovostní službu o svátcích v lékárnách karlovarské a chebské nemocnice. Obě lékárny by měly zůstat otevřeny už o Velikonocích. Během roku se jedná o celkem 7 svátečních dní.

Kraje požadují od vlády miliardu korun na mzdy řidičů autobusů

​Hejtmani se v Praze shodli, že budou po vládě požadovat jednu miliardu korun na zvýšení mezd řidičů autobusů. O financování chtějí představitelé krajů jednat s kabinetem Bohuslava Sobotky. Kromě toho také podepsaly s hasiči a záchranáři memorandum o předlékařské první pomoci. Záchrana lidských životů by tak měla být rychlejší a jednodušší.
 
  Archiv - rok 2017               Archiv - rok 2016             Archiv - rok 2015
   


   

Kontakty

Karlovarský kraj 
 
Krajský úřad Karlovarského kraje 
Závodní 353/88 
360 06  Karlovy Vary
Tel.: 354 222 300 
Fax : 353 331 509
 
IČO: 70891168 
Datová schránka: siqbxt2 
 

Úřední hodiny KÚ a Czech POINT:
Po,St   8:00 - 17:00
Út,Čt   8:00 - 15:00
Pá       8:00 - 14:00
 
Seznam měst a obcí Karlovarského kraje