Aktuálně  

V rámci oslav „30 let svobody“ vás Karlovarský kraj zve na jedinečný koncert Symfonická Salome, který se uskuteční 8. listopadu od 19 hodin v Západočeském divadle v Chebu. Těšit se můžete na písně Karla Kryla v úpravách pro symfonický orchestr.

Nominujte oblíbené sestřičky, lékaře a další zdravotnické pracovníky na titul
Zdravotník roku Karlovarského kraje 2019. Využít můžete online formulář, návrhy lze také posílat na e-mail Mgr. Veroniky Bartošové: veronika.bartosova@kr-karlovarsky.cz. Uzávěrka je 20. října 2019.
  
Nechodí vám do schránek Krajské listy a chtěli byste si je přečíst v elektronické podobě? Stačí pouze vyplnit registrační formulář a každý měsíc vám bude na váš e-mail bezplatně zasílán odkaz s aktuálním vydáním.
 
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělání ve střední škole 

​  

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

Kyselka slaví úspěch, v celostátní soutěži obsadila třetí příčku

​Na začátku října byly v prostorách Valdštejnského paláce slavnostně vyhlášeny výsledky celostátní soutěže Zelená stuha České republiky 2019, která si klade za cíl ocenit dobrou praxi obcí v oblasti péče o přírodní a kulturní hodnoty veřejného prostoru a krajiny. Mezi oceněnými nechyběl ani zástupce Karlovarského kraje. Skvělého úspěchu dosáhla obec Kyselka, jež si ze soutěže odnesla třetí místo.
18.10.2019    >> celý článek >>

​S nominacemi na Zdravotníka Karlovarského kraje 2019 neotálejte

​Máte ve svém okolí lékaře, sestřičku či jiného zdravotnického pracovníka, kterému byste chtěli poděkovat za jeho záslužnou a namáhavou práci? Pak není jednodušší způsob, než jej nominovat do ankety „Zdravotník Karlovarského kraje 2019“. Do uzávěrky přihlášek zbývají už jen pouhé tři dny.
18.10.2019    >> celý článek >>

​Oblíbený spisovatel Michal Viewegh se stal tváří literárního festivalu

​Již zítra startuje česko-německý festival „Literární Františkovy Lázně“. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý program, ve kterém nebudou chybět setkání se spisovateli, autogramiády, křty knih, česko-německá čtení, výstavy a hudební vystoupení. Pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje Jany Mračkové Vildumetzové vyjede na trať mezi Chebem a Hofem opět Happeningový vlak.
16.10.2019    >> celý článek >>

Přístroje z nemocnice pomohou při výuce budoucích sestřiček

​Již ve školních lavicích se mohou studentky Střední zdravotnické školy a vyšší odborné zdravotnické školy Karlovy Vary seznámit s plně funkční medicinskou technikou. Karlovarská nemocnice darovala škole moderní inkubátor z novorozenecké jednotky intenzivní péče, monitor životních funkcí a pumpu na dávkování léků.
16.10.2019    >> celý článek >>

​Kraj začne brzy se stavbou nové lávky ve Svatošských skalách

​Rada Karlovarského kraje na svém posledním zasedání odsouhlasila realizaci zadávacího řízení na dodavatele visuté lávky přes řeku Ohři ve Svatošských skalách. Ta by měla ulevit stávajícímu dřevěnému mostu, který je v nevyhovujícím stavu. Využívat jí budou nejenom cyklisté, ale v případě potřeby také složky integrovaného záchranného systému. Stavba má být hotova do konce příštího roku.
16.10.2019    >> celý článek >>
 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016