Aktuálně 


.Od 20. března do 7. dubna probíhá ve vestibulu budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje výstava prací ze soutěže pro seniory 
"
Věk pro nás není překážkou". Navštívit jí můžete každý všední den.

.Soutěžte o registrace zdarma na Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary a Dm rodinný běh v krajské soutěži "Vyhraj a běž".

.LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

Přehled dění v kraji

Kraj navštívila delegace v čele s velvyslankyní Čínské lidové republiky

​Velvyslankyně Čínské lidové republiky Ma Keqing zavítala na pracovní návštěvu do našeho regionu. Na krajském úřadě jí přivítala spolu s ostatními radními hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová. Během jednání se řešila otázka spolupráce s městskou částí Pekingu - Changpingem, která by se do budoucna měla ještě více zintenzivnit. Společně se také diskutovalo o rozvoji cestovního ruchu a o přilákání čínských turistů do regionu na dlouhodobější pobyty.

Hejtmanka jednala s ministryní práce a sociálních věcí

​Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová se sešla s ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou. Mezi témata společného jednání patřila problematika navýšení platů pracovníků v sociálních službách, podpora projektu „Obědy do škol“ či představení dalších možností spolupráce v oblasti čerpání dotací. Setkání se rovněž zúčastnili náměstek pro sociální věci a bezpečnost Petr Kubis a radní pro školství, mládež a tělovýchovu Jaroslav Bradáč.

​Zapojte se do dotazníkového šetření

​Jste z Karlovarského kraje, ale žijete, pracujete či studujete mimo náš region? Tak se zapojte do průzkumu, jehož hlavním cílem je zjistit, co lidem v kraji chybí, z jakého důvodu z něj nejčastěji odcházejí a co by je eventuálně mohlo přimět k návratu zpět. Dotazníkové šetření končí 27. března.

V karlovarské nemocnici mohou nově přistávat i vojenští záchranáři

​Pacienti v ohrožení života budou mít větší šanci na záchranu. Od dnešního dne mohou v Nemocnici v Karlových Varech přistávat vrtulníky Letecké záchranné služby Armády ČR Plzeň – Líně. U historicky prvního příletu vrtulníku PZL W-3 Sokół nechyběla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová ani ředitel Agentury vojenského zdravotnictví Armády ČR brigádní generál Zoltán Bubeník.
 
  Archiv - rok 2017               Archiv - rok 2016             Archiv - rok 2015
   


   

Kontakty

Karlovarský kraj 
 
Krajský úřad Karlovarského kraje 
Závodní 353/88 
360 06  Karlovy Vary
Tel.: 354 222 300 
Fax : 353 331 509
 
IČO: 70891168 
Datová schránka: siqbxt2 
 

Úřední hodiny KÚ a Czech POINT:
Po,St   8:00 - 17:00
Út,Čt   8:00 - 15:00
Pá       8:00 - 14:00
 
Seznam měst a obcí Karlovarského kraje