Aktuálně 

 ​
.
Sledujte informace k výskytu ptačí chřipky v ČR. Všechny důležité údaje najdete v přiloženémletáku.pdfletáku.

 
. Upozorňujeme, na zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních nemocnic v Karlových Varech a v Chebu. Zákaz souvisí s rostoucím počtem  akutních respiračních onemocnění a chřipky a platí do odvolání. 
 

 
.Zapojte se do soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky měst a obcí. Přihlásit se můžete do pátku 3. února do 14 hodin.

 
.LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

 

Přehled dění v kraji

Kvalita lázní v kraji se stále zvyšuje

​​Lepší služby a vyšší úroveň lázeňské léčebné péče nabízejí domácím i zahraničním hostům lázeňské hotely a zařízení v Karlovarském kraji. Příkladem toho je mimo jiné v současnosti nově rekonstruovaný jáchymovský hotel Radium Palace, který má za sebou přestavbu zdravotní, ubytovací i stravovací části. Obnova proběhla za pouhých 41 dní.

Jakou proměnou prošlo Krušnohoří ve 20. století, ukáže přednáška

​V sobotu 21. ledna se Královské mincovně v Jáchymově uskuteční přednáška s názvem „Proměny krajinného dědictví a identity českého Krušnohoří ve 20. století“. Akce, na níž vystoupí kolektiv studentů a pracovníků Univerzity Karlovy v Praze a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, začíná v 17 hodin.

​Tříkrálová sbírka byla opět úspěšná

​V tradiční Tříkrálové sbírce, kterou spolu se zástupci města, církve a charity zahájila na začátku ledna hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová, vybrali koledníci přes sto sedmdesát tisíc korun. V sedmnáctileté historii sbírky jde o druhý největší výtěžek.

Asociace krajů: Na zvýšení platů řidičů by se měl podílet stát

​Od letošního ledna by se měly zvýšit mzdy řidičů veřejné autobusové dopravy. Koncem loňského roku o tom rozhodla vláda. Nevzala však v potaz, že většina krajů má na základě výběrových řízení uzavřené smlouvy s firmami, které zajišťují regionální autobusovou dopravu, na několik let. Kde vzít peníze a jak mzdy řidičů veřejných linkových autobusů navýšit, bylo tématem jednání premiéra Bohuslava Sobotky s vedením Asociace krajů ČR.

 
 
Archiv - rok 2017                Archiv - rok 2016              Archiv - rok 2015
 
 


   

Kontakty

 
 
Karlovarský kraj 
 
Krajský úřad Karlovarského kraje 
Závodní 353/88 
360 06  Karlovy Vary
Tel.: 354 222 300 
Fax : 353 331 509
 
IČO: 70891168 
Datová schránka: siqbxt2 
 

Úřední hodiny KÚ a Czech POINT:
Po,St   8:00 - 17:00
Út,Čt   8:00 - 15:00
Pá       8:00 - 14:00
 
Seznam měst a obcí Karlovarského kraje
​​