Aktuálně

 
Oznamujeme změnu původně plánovaného termínu jednání Zastupitelstva Karlovarského kraje. Dubnové zasedání se přesouvá z 19. dubna na 26. dubna 2018.

 
Pro zájemce o kotlíkové dotace jsou opět připraveny semináře, kde se dozví veškeré potřebné informace o dotačním programu a úspěšném podání žádosti. Nejbližší se uskuteční ve středu 21. března v knihovně ve Velké Hleďsebi od 17 hodin.

 


 
Karlovarský kraj ve spolupráci s RunCzech vyhlásil soutěž o registrace zdarma na Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary a dm rodinný běh. Stačí pouze správně zodpovědět tři jednoduché otázky. Soutěž Vyhraj a běž probíhá až do 30. března.

 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

 

 

Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2018/2019 (pdf)
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělávání ve střední škole 


 

Přehled dění v kraji

Kraj požaduje zastoupení ve Správní radě Nadace FILM - FESTIVAL Karlovy Vary

​Karlovarský kraj patří k partnerům Mezinárodního filmového festivalu (MFF) stejně jako město Karlovy Vary. Při plánovaných změnách v obsazení Správní rady Nadace FILM - FESTIVAL Karlovy Vary však její předseda, primátor krajského města Petr Kulhánek, se zástupcem kraje nepočítá. Po vypršení pětiletého mandátu Josefa Novotného by měl uvolněné místo obsadit zastupitel města Čestmír Bruštík. Ten by tak byl ve Správní radě společně s primátorem a uvolnil by své původní místo v Dozorčí radě dalšímu městskému zastupiteli Michalu Riškovi.

Nenechte si ujít Velikonoční jarmark v chebském muzeu

​Muzeum Cheb si na sobotu 24. března připravilo tradiční Velikonoční jarmark. Návštěvníky bude v expozici čekat více než čtyřicet zastavení věnovaných tradičnímu řemeslu a rukodělné výrobě. Součástí akce, která se letos koná již podevatenácté, bude rovněž bohatý doprovodný program plný tance, zpěvu a pohádek.

Hejtmani požadují garanci peněz od státu na opravy silnic

Hejtmani chtějí uzavřít memorandum s vládou ohledně financí na opravy silnic II. a III. tříd. Řešit ale chtějí i obnovu kolejových vozidel. Vlaky by se měly modernizovat s příspěvkem z Operačního programu Doprava (OPD).


      Archiv - rok 2017           Archiv - rok 2016           Archiv - rok 2015