Aktuálně

Nominace do ankety Senior roku:

Máte ve svém okolí seniora ve věku minimálně 60 let a myslíte si, že by měl za své nasazení, činnosti či aktivity získat ocenění v anketě Senior roku? Neváhejte a nominujte jej prostřednictvím elektronického formuláře.Informace pro uprchlíky z Ukrajiny:
Інформація для біженців з України​:

Veškeré informace o Krajském asistenčním centru pomoci Ukrajině a další potřebné údaje najdete na krajském webu.

Всю інформацію про Регіональний центр допомоги Україні та інші необхідні дані можна знайти на регіональному сайті.

!!! Upozornění !!!
Ve dnech státních svátků 5. a 6. července 2022 bude Centrální sklad humanitární pomoci uzavřen.

S ohledem na minimální množství ošetřených pacientů dochází od 1. 7. 2022 k přerušení provozu UA pointu v areálu Nemocnice Karlovy Vary. Ukrajinští pacienti (dospělí i děti) budou ošetřeni v rámci standardních ambulancí nemocnice.

Informace k očkování proti COVID-19:

Veškeré aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu.


 
 ​LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

Přehled dění v kraji

Od pátku 1. července budou Karlovy Vary plné filmů a hvězd

​Letošní 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary zahájí v pátek 1. července slavnostní ceremoniál s filmem Superhrdinové režiséra Paola Genovese.  Filmový svátek nabídne do 9. července 130 hraných filmů ve 12 kinosálech.  Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary určenou pro výrazné osobnosti české kinematografie získá herec, dramatik, scenárista a režisér Boleslav Polívka. V jedné z festivalových poct se bude vzpomínat na někdejší dlouholetou uměleckou ředitelku MFF Karlovy Vary, nedávno zesnulou Evu Zaoralovou. Festival zakončí film Tři tisíce let touhy režiséra George Millera.

Karlovarský kraj uspěl v prestižním dotačním programu Evropské unie

Karlovarský kraj se společně s Karlovarskou agenturou rozvoje podnikání p.o. (KARP) zařadil do prestižní skupiny realizátorů projektů v rámci EU programu HORIZON EUROPE 2021 - 2027.         

Výstava Detektiové, četníci a sběratelé kostí ukáže práci kriminalistů

​Muzeum Karlovy Vary připravilo ve spolupráci s Kriminalistickým ústavem Policie ČR a Barrandov studiem, a.s. výstavu s názvem Detektivové, četníci a sběratelé kostí. Záštitu nad výstavou převzal hejtman Karlovarského kraje.

Střední logistická škola uspořádala zahradní slavnost - komunitně osvětové setkání

V zámeckém parku Střední školy logistické v Dalovicích se uskutečnil den plný zábavy. Žáci, absolventi, rodiče, učitelé a přátelé školy prožili slunečné odpoledne plné příjemných zážitků včetně diskuse o další spolupráci mezi školou, obcí a sociálními partnery.
 
    Rok 2022            Rok 2021            Rok 2020            Rok 2019