Aktuálně

   

Dovolujeme si vás pozvat na pravidelný Den s hejtmankou Karlovarského kraje, který se uskuteční v úterý 16. října od 14:00 hodin. Na krajský úřad mohou přijít všichni občané, kteří chtějí s hejtmankou řešit své podněty a problémy, nebo mají nápady, jak zlepšit život v regionu.


 

Karlovarský kraj vyhlašuje anketu  ZDRAVOTNÍK ROKU 2018
v rámci které chce lékařům, sestrám a dalším pracovníkům ve zdravotnictví poděkovat za jejich záslužnou práci. Návrhy na ocenění můžete zasílat 
prostřednictvím on-line formuláře do 5. listopadu.


 

Karlovarský kraj  vyhlásil veřejnou zakázku "Studie výstavby Společného operačního střediska složek IZS". Zakázka malého rozsahu je uveřejněna na Profilu zadavatele formou otevřené zakázky s výzvou. Elektronický příjem nabídek probíhá do 19. října, 9:00 hodin.​


 

 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

Kraj vyhlašuje soutěž o ztvárnění maskota olympiády dětí a mládeže

​Každé olympijské hry mají svého maskota, který se společně se sportovci raduje z jejich úspěchu a povzbuzuje je do dalších bojů. Nejinak by tomu mělo bý i v případě Her IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020 v Karlovarském kraji. Proto kraj vyhlašuje výtvarnou soutěž o návrh podoby a jména maskota, jenž se stanem symbolem této sportovní události.

16.10.2018    >> celý článek >>

Belgický velvyslanec navštívil Karlovarský kraj

​Velvyslanec Belgického království v České republice Grégoire Vardakis přijel na pracovní návštěvu do našeho regionu. Na krajském úřadě jej přivítal náměstek hejtmanky Karlovarského kraje Martin Hurajčík. Během setkání spolu hovořili o plánované výstavbě nového zkušebního centra pro autonomní vozy BMW na Sokolovsku, o chystaných projektech v dopravní infrastruktuře či o nominaci lázeňských měst na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.
16.10.2018    >> celý článek >>

Žáci ISŠ Cheb zvítězili na veletrhu EDUCA MYJOB LIBEREC 2018

​V uplynulých dnech se Integrovaná střední škola Cheb - Houslařská škola zúčastnila 12. ročníku prezentační akce škol a firem "EDUCA MYJOB LIBEREC 2018". Výstava se konala v areálu libereckého výstaviště a k vidění byla nabídka šedesáti firem a sedmi desítek škol. Stánek houslařské školy si získal obdiv návštěvníků a stal se absolutním vítězem veletržní soutěže "TOP škola".

16.10.2018    >> celý článek >>
       
 
 
    Rok 2018           ​Rok 2017           Rok 2016           Rok 2015