Úvodní strana > Samospráva > Výbory Zastupitelstva Karlovarského kraje

 Výbory Zastupitelstva Karlovarského kraje


JménoFunkcePolitická příslušnost
expandFinanční výbor
Hana Hozmanová (předseda) - ČSSD
Iva Fričová (zapisovatel)
Ing. Petr Beránek - ALTERNATIVA
Bc. Vlasta Kaiserová - ČSSD
Mgr. Jan Mraček - ODS
Patrik Pizinger - HNHRM
Květoslava Šafnerová - KSČM
Ing. Michal Toufar - TOP09+STAN
Ing. Richard Ullisch - ČSSD
Ing. Eva Valjentová - KSČM
expandKontrolní výbor
JUDr. Václav Sloup (předseda) - KSČM
Ing. Blanka Patočková (zapisovatel)
Štěpán Cingroš - ČSSD
Ing. Petr Čavojský - ODS
Ing. Petr Kulhánek - TOP09+STAN
Naděžda Martáková - ALTERNATIVA
František Nečekal st. - ČSSD
Jaroslav Smetka - ČSSD
Ing. Lenka Straková - HNHRM
Dr. Jan Votruba - KSČM
expandVýbor pro hospodaření s majetkem a pro likvidaci nepotřebného majetku
Luboš Pokorný (předseda) - HNHRM
Ing. Marek Kukučka (zapisovatel)
Anna Bozděchová - ČSSD
Ing. Tibor Dobrovolný - ČSSD
Ing. Stanislav Dušek - KSČM
František Jurčák - KSČM
Jaromír Kuttner - ČSSD
Ing. Vojta Plachý - ALTERNATIVA
Ingeborg Štiková - ODS
Mgr. Petr Zahradníček - TOP09+STAN
expandVýbor pro národnostní menšiny
Mgr. Jiří Holan (předseda) - KSČM
Mgr. Pavel Vaculík (zapisovatel)
Lukáš Červený - ČSSD
Bc. Jaromíra Fajtová - ALTERNATIVA
Krista Hrubá - národnost německá
Mariya Cherevko - národnost ukrajinská
Attila Logodi - národnost maďarská
Jiří Mlateček - HNHRM
Jaroslav Moravec - ODS
Ing. Le Anh Phong - národnost vietnamská
Alexej Ružejnikov - národnost běloruská
Alžběta Schmiedová - ČSSD
Stanislav Strmeň - KSČM
Ing. Peter Surňák - národnost slovenská
Alexander Vagin - národnost ruská
Emil Voráč - národnost romská
expandVýbor pro regionální rozvoj
Bc. Pavel Čekan (předseda) - ČSSD
Ing. Martina Fučíková (zapisovatel)
Ing. Miroslav Balatka - ALTERNATIVA
Vlastimil Balcar - ODS
Ing. Josef Hora - HNHRM
Ing. Martin Kroupa - ČSSD
Bc. Josef Pojar - ČSSD
Petr Schaller - TOP09+STAN
Ing. Eliška Stránská - KSČM
Vladimír Zima - KSČM
expandVýbor pro sociální věci
Ing. Petr Navrátil (předseda) - ČSSD
Dagmar Čejková (zapisovatel)
Ing. Pavel Bráborec - HNHRM
PhDr. Pavel Čáslava - ALTERNATIVA
Mgr. Jiří Hrubý - ČSSD
Ing. Jiří Chval - ODS
Dana Janurová - KSČM
Jitka Pokorná - STAN
Jiřina Skálová - ČSSD
Jana Strnadová - KSČM
expandVýbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost
Ing. Tomáš Svoboda (předseda) - ČSSD
Bc. Vlastimil Kovařík (zapisovatel)
Mgr. Dalibor Blažek - HNHRM
Bohuslava Hajská - KSČM
Mgr. Vladimír Hartmann - ČSSD
Mgr. Hana Janischová - TOP09+STAN
Mgr. Radek Karchňák - ČSSD
Ing. František Macháň - KSČM
doc. Dr. Ing. Miroslav Plevný - ALTERNATIVA
Mgr. Ladislav Sedláček - ODS
expandVýbor pro zdravotnictví
MUDr. Oldřich Vastl (předseda) - HNHRM
Lucie Šalingová (zapisovatel)
Věra Bartůňková - KSČM
Zdeňka Braunová - ČSSD
Antonín Klouda - ČSSD
Petr Končel - TOP09+STAN
Jana Kumberová DiS. - KSČM
Ing. Lukáš Siřínek - ČSSD
MUDr. Jan Svoboda - ODS
Mgr. Jana Šperlová - Alternativa

 

Za stránku zodpovídá: Lenka Burešová
Datum poslední změny: 25.7.2016 12:19