Domů Aktuality Setkání site manažerů památek zapsaných na seznam UNESCO se neslo ve velmi příjemné atmosféře

Na krajském úřadě se konalo setkání site managerů památek zapsaných na Seznam světového dědictví UNESCO, a to Great Spa Towns of Europe a Hornický region Krušnohoří/ Erzgebirge.

Setkání, které inicioval náměstek hejtmana Vojtěch Franta, se zúčastnili také dva noví site manageři, a to Zuzana Stejskalová za Mariánské Lázně a Ondřej Mika za Františkovy Lázně. Na programu jednání bylo mnoho témat. Účastníci společně projednali například možnosti, jak může být kraj nápomocen site managerům v rámci jejich aktivit, ať už se jedná o edukaci, marketing nebo infrastrukturu. Nechybělo ani téma přípravy dopravního značení kulturních cílů, o které společně usilují oba statky i kraj.

Příští pracovní setkání je naplánováno na polovinu měsíce května.
Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková
Datum aktualizace 30. 3. 2023 - 10:29