Úvodní strana > Krajské listy > Karlovarský kraj se zúčastnil veletrhu cestovního ruchu RDA v Kolíně nad Rýnem, kraj bude veletrh RDA hostit v roce 2004

 Karlovarský kraj se zúčastnil veletrhu cestovního ruchu RDA v Kolíně nad Rýnem, kraj bude veletrh RDA hostit v roce 2004

Karlovarský kraj se zúčastnil veletrhu cestovního ruchu RDA v Kolíně nad Rýnem, kraj bude veletrh RDA hostit v roce 2004
Prestižního 28. veletrhu cestovního ruchu RDA v Kolíně nad Rýnem se ve dnech 19. až 21. srpna zúčastnil také Karlovarský kraj. 
„Veletrhu sdružení německých autobusových dopravců se kraj zúčastnil společně s městem Karlovy Vary. S prezidentem RDA Richardem Eberhardtem a viceprezidentem Thomasem Schumannem se osobně setkal hejtman Karlovarského kraje Josef Pavel i karlovarský primátor Zdeněk Roubínek,“ informuje tiskový mluvčí kraje Tomáš Svoboda.

Karlovarský kraj přikládá rozvoji a prohlubování vztahů s německými cestovními kancelářemi a dopravci velký význam, neboť pro turistický ruch kraje je sousední Německo nejvýznamnějším partnerem.

Na setkání šéfů RDA s nejvyššími představiteli kraje a města bylo potvrzeno, že 53. zasedání členů RDA se bude konat od 19. dubna 2004 v Karlových Varech v Grandhotelu Pupp. Program přibližně pětidenního jednání, na které přijede pět až šest stovek zástupců německých cestovních kanceláří a turistických autobusových dopravců, připraví Karlovarský kraj, město Karlovy Vary, Česká centrála cestovního ruchu a GH Pupp,“ dodává Tomáš Svoboda.

Do Kolína nad Rýnem pracovníci odboru lázeňství a cestovního ruchu přivezli nové propagační materiály Karlovarského kraje, které se setkaly s mimořádným zájmem návštěvníků. Na fotografii si je právě prohlížejí zleva hejtman Josef Pavel, primátor Zdeněk Roubínek a náměstek primátora a krajský zastupitel Edmund Janisch.

Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 22.8.2002 0:00