Úvodní strana > Krajské listy > Hejtman Pavel odlétá na obchodní misi do Izraele, setká se i s izraelským premiérem Sharonem a s ministrem turismu Elonem

 Hejtman Pavel odlétá na obchodní misi do Izraele, setká se i s izraelským premiérem Sharonem a s ministrem turismu Elonem

Izrael
Hejtman Karlovarského kraje Josef Pavel se ve dnech 22. - 25. února 2004 zúčastní obchodní mise v Izraeli. Spolu s dalšími zástupci českých krajů se setká s izraelskými podnikateli v oblasti cestovního ruchu, hotelnictví a služeb z oblasti turismu.

Pavlova návštěva Izraele se koná na základě nabídky Česko-izraelské smíšené obchodní komory, která organizuje oficiální návštěvu českého ministra pro místní rozvoj Pavla Němce v Izraeli ve dnech 22. - 27. února 2004.

"V neděli 22. února se hejtman Pavel zúčastní v Jeruzalémě slavnostního zahájení konference o cestovním ruchu za účasti ministerského předsedy Izraele Ariela Sharona. Na zahajovacím galavečeru se hejtman Pavel setká v doprovodu ministra Němce i s premiérem Sharonem," informuje tiskový mluvčí Karlovarského kraje Tomáš Svoboda.

Podle programu návštěvy bude česká delegace jednat o možnostech další spolupráce s izraelským ministrem Benny Elonem i s významnými izraelskými podnikateli v oblasti cestovního ruchu.

"Večer před odletem se hejtman Pavel setká na recepci v rezidenci českého ambasadora Michaela Žantovského opět s ministry Elonem a Němcem. Ve středu 25. února ráno, po ukončení oficiální části české obchodní mise v Izraeli, hejtman Josef Pavel odlétá z Tel Avivu zpět domů. Neoficiální část mise končí až 27. února," dodává Svoboda.
Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 20.2.2004 0:00