Úvodní strana > Krajské listy > Elegantní Mattoni expres pojede z Karlových Varů do Kyselky

 Elegantní Mattoni expres pojede z Karlových Varů do Kyselky

Mattoni expres
​Známý motorový vůz minulých let M 240.0100 mohou využít cestující a turisté od 1. července na železnici mezi Karlovými Vary a Kyselkou. Zvláštní spoj s názvem Mattoni expres pojede o prázdninách vždy každou sobotu v červenci i v srpnu.


Vlak bude odjíždět bude v 9:30 hodin z dolního nádraží v Karlových Varech a přes „horní“ karlovarské nádraží a Vojkovice nad Ohří doveze cestující do Kyselky. 

Motorový vůz ještě uskuteční mezi Kyselkou a Vojkovicemi nad Ohří dvě jízdy tam i zpět a v 15:20 se vydá z Kyselky na zpáteční jízdu do Karlových Varů. Po předložení jízdenky z historického motorového vlaku cestující získá slevu 50 procent na vstupné do Mattoni muzea v Kyselce a může se zúčastnit bezplatné komentované prohlídky lázní v Kyselce.

Cena jednosměrného jízdného činí v úseku Karlovy Vary – Kyselka 100 korun, pro děti do deseti let je to 80 korun. V úseku z Kyselky do Vojkovic je pak jízdné 60 korun, pro děti do deseti let 40 korun.  Ve vlaku neplatí žádné slevy ani jízdní výhody.Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 30.6.2017 7:00