Domů Aktuality Regionální konference chce podpořit exportéry

Regionální konference chce podpořit exportéry

​Pro podnikatele i veřejnost chystá Karlovarský kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou, Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Karlovarskou agenturou rozvoje podnikání regionální konferenci "Podpora exportu". Akce se bude konat v úterý 5. května v Krajské knihovně v Karlových Varech - Dvorech.
​Se svými příspěvky vystoupí mimo jiné zástupci ministerstva, agentury CzechTrade, Českomoravské záruční a rozvojové banky nebo CzechInvestu. Prostor dostanou také významní exportéři z našeho kraje. „Věřím, že si podnikatelé přijdou poslechnout zajímavé informace a budou diskutovat o tom, jaké mají zkušenosti s exportem a jaká je perspektiva nových trhů. Získat mohou povědomost o podpoře státu v této oblasti,“ uvedl ředitel  Karlovarské agentury rozvoje podnikání (KARP) Vlastimil Veselý.

Akce začne od 9 hodin registrací účastníků. Více informací o programu konference najdou zájemci na stránkách KARP.
Datum aktualizace 28. 4. 2015 - 09:39