Úvodní strana > Krajské listy > Becherova vila zve na výtvarnou dílnu a workshop grafického designu

 Becherova vila zve na výtvarnou dílnu a workshop grafického designu

Becherova vila
Interaktivní galerie Becherova vila v Karlových Varech si na počátek prosince připravila pro zájemce hned dvě zajímavé akce.

Ve středu 5. prosince mohou návštěvníci absolvovat výtvarnou dílnu Pavlíny Vargové k aktuální výstavě Keramka v Becherově vile. Program pro děti i dospělé propojuje prohlídku výstavy plnou otázek a úkolů, promítání o historii porcelánu, ukázku jeho výroby a samostatnou tvorbu barevné sádrové dekorace. Dílna se uskuteční od 15 do 17 hodin, vstupné je čtyřicet korun. Nutná je rezervace na adrese mailto:vargova@ galeriekvary.cz nebo na čísle 734 788 029.

Následující den, 6. prosince, se v Becherově vile uskuteční workshop Jana Samce ml. s názvem Zákonitosti grafického designu - tvorba loga. Účastníci se dozví základní informace o pravidlech vizuální komunikace, které jim poslouží k posouzení kvality grafického návrhu propagačních materiálů, s nimiž denně přicházejí do kontaktu nebo je zadávají ke zpracování grafickým studiím a agenturám. Na závěr si každý z účastníků vytvoří vlastní grafickou značku a seznámí se s problematikou vizuální identity i prakticky. Workshop se uskuteční od 16.30 do 18.30 hodin, vstupné je osmdesát korun. I zde je nutná rezervace, a to na číslech 354 224 111, 606 928 844.

 

Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 30.11.2012 0:00