Úvodní strana > Krajské listy > Rada Karlovarského kraje bude pracovat v novém složení

 Rada Karlovarského kraje bude pracovat v novém složení

Zastupitelstvo KK
Na ustavujícím zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje 23. listopadu 2012 byli nově zvoleni členové krajské Rady. Statutárním zástupcem hejtmana Josefa Novotného (ČSSD) a jeho prvním náměstkem pro oblast ekonomiky a financí se stal Jaroslav Borka (KSČM).

Rezort dopravy, silničního hospodářství a regionálního rozvoje bude řídit náměstek hejtmana Petr Navrátil (ČSSD). V Radě zasedne jako náměstek hejtmana také Martin Havel (ČSSD), který bude mít na starosti investice, grantová schémata, informatiku a legislativu. Náměstkem pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy se stal Václav Sloup (KSČM), sociální věci a zdravotnictví povede náměstek Miloslav Čermák

Oblast správy majetku bude mít na starosti uvolněná radní Bohuslava Hajská (KSČM), kultura a památková péče bude v gesci Olega Kalaše (KSČM), na křeslo uvolněného radního pro oblast životního prostředí usedne Václav Jakubík (KSČM).

Zastupitelé také zvolili uvolněným členem krajského zastupitelstva pro oblast lázeňství, cestovního ruchu a vnějších vztahů Edmunda Janische (ČSSD).

Rada Karlovarského kraje je celkem devítičlenná, v současnosti je pět členů z KSČM a čtyři členové z ČSSD.

Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 23.11.2012 0:00