Úvodní strana > Krajské listy > Karlovarský kraj se prezentuje na veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2006

 Karlovarský kraj se prezentuje na veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2006

Regiontour 2006
Ve dnech 12. - 15. ledna 2006 se v Brně koná 15. ročník mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech s názvem Regiontour. Po čtvrté se s vlastní expozicí účastní i Karlovarský kraj. Celou expozicí se letos opět prolíná jednotná grafika lázeňství, které vévodí tradiční empírová kolonáda s miniaturním pramenem.

Ve dnech 12. - 15. 1. 2006 se v Brně koná 15. ročník mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR. Po čtvrté se s vlastní expozicí účastní i Karlovarský kraj. V rámci této expozice se prezentují další regionální subjekty – například 3 krajská muzea, Infocentrum krajské knihovny, města Mariánské Lázně a Chodov, Sdružení Krušné hory – Západ, Dětská lázeňská léčebna Kynžvart a jiné (cca 15 subjektů). Další subjekty se prezentují v rámci prospektového servisu. Této formy prezentace využívají menší subjekty, které na zajištění nemají dostatek peněz nebo lidí. Prospektový materiál je prezentován na stánku Karlovarského kraje.

Regiontour v Brně je určen především veřejným subjektům, sdružením a městům,“ říká náměstek hejtmana Jiří Behenský. „Pro podnikatelské subjekty je vhodnější veletrh Holiday World, který začíná 23. února v Praze. Zájemci o prezentaci na stánku Karlovarského kraje mají stále ještě možnost přihlásit se na oddělení cestovního ruchu Krajského úřadu Karlovarského kraje,“ připomíná náměstek Behenský.
Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 11.1.2006 0:00