Domů Témata Ukrajina Zdravotnictví

Zdravotnictví

​Oхорона здоров'я:


У наступних таблицях ви знайдете списки всіх лікарів загальної практики для дорослих, лікарів загальної практики для дітей і підлітків, стоматологів і гінекологів з Карлових Вар. Лікарі разкріплені за окремими районами. У разі виникнення проблем зі здоров'ям кожен з цих лікарів зобов'язаний надати вам медичну допомогу, необхідно взяти з собою документ про заміну документа про медичне страхування, який видається біженцям в обласному центрі допомоги біженцям з України, або у відділеннях Генеральної медичної страхової компанії. Рекомендуємо заздалегідь звернутися до лікаря по телефону. 

Вам потрібен лікар? 
 

 

 

Після робочого часу лікарів у Карлових Варах (для всієї території області) працює служба швидкої медичної допомоги.


Údaje o telefonické lince pro poskytování zdravotnických informací 
​Телефонна лінія для надання медичної інформації: 
 

S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221 – volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.

Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.


Komunikační karty, které usnadní zdravotníkům kontakt s ukrajinskými občany, jsou k dispozici  na webu ministerstva zdravotnictví.


Základní informace pro občany Ukrajiny - Jak si zajistit bezplatnou zdravotní péči:  
Основна інформація - ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗКОШТОВНЕ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Služba uLékaře.cz spustila bezplatnou Lékařskou poradnu pro uprchlíky z Ukrajiny: 
Лікарське консультування для біженців з України, ви також знайдете інформацію в листівці (2,19 MB, PDF).


Postup  k očkování osob (dětí, adolescentů, dospělých), které budou pobývat na území České republiky v důsledku současné krize na Ukrajině:


Рекомендація щодо вакцинації осіб (дітей, підлітків, дорослих), які проживатимуть у Чехії внаслідок нинішньої кризи в Україні


Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně spustila projekt s možností využít ukrajinských lékařů/uprchlíků v ČR na překladatelské a jiné služby v rámci primární péče, a to do výše 10.000 Kč na jednu ordinaci. Více informací je uvedeno zde.


Domácí hospicová služba pro uprchlíky z Ukrajiny 
Домашній хоспіс для людей, які втекливід війни в Україні:

 

 ​

Datum aktualizace 16. 6. 2023 - 09:43