Aktuálně  

Zveme vás na tradiční Lázeňský festival jablek, který kraj pořádá v neděli 13. října 2019 od 10 hodin na kolonádě v Mariánských Lázních. Podívejte se na chkosl_jablka19_dl_pozvanka.pdfprogram akce.


Nominujte oblíbené sestřičky, lékaře a další zdravotnické pracovníky na titul
Zdravotník roku Karlovarského kraje 2019. Využít můžete online formulář, návrhy lze také posílat na e-mail Mgr. Veroniky Bartošové: veronika.bartosova@kr-karlovarsky.cz. Uzávěrka je 20. října 2019.
  
Nechodí vám do schránek Krajské listy a chtěli byste si je přečíst v elektronické podobě? Stačí pouze vyplnit registrační formulář a každý měsíc vám bude na váš e-mail bezplatně zasílán odkaz s aktuálním vydáním.
 
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělání ve střední škole 

​  

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

​Karlovarské muzeum zve na Sopečný den

​Nenechte si ujít Sopečný den, který se uskuteční již tuto sobotu 12. října od 14 hodin v Muzeu Karlovy Vary. Program se skládá ze dvou částí, a sice z komentované prohlídky aktuální výstavy a z přednášky s nevšedními pokusy. Nejenom děti si budou moci vyzkoušet vytvořit vlastní „sopečnou erupci“.
11.10.2019    >> celý článek >>

100 dní do olympiády dětí a mládeže v našem kraji. Novinky a zajímavosti najdete na olympijském webu a sociálních sítích

​Už za 100 dní začínají Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže v Karlovarském kraji. Ve dnech 19. - 24. ledna 2020 poměří síly sportovci ve věku 10 - 16 let ve skiareálech a dalších sportovištích v regionu. Přípravy olympiády jsou v plném proudu, potřebné informace postupně najdou sportovci a fanoušci na internetových stránkách olympiády, na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích.

11.10.2019    >> celý článek >>

Krajský krizový štáb cvičil zásah při úniku chemikálie v Sokolově

​Únik kapalného propylenu z poškozené cisterny v sokolovské společnosti Synthomer se stal tématem dnešního cvičení Krizového štábu Karlovarského kraje. Cílem cvičení bylo především zajistit místo havárie, ochránit zaměstnance i obyvatele v blízkém okolí a prověřit součinnost krizového štábu i města Sokolov.

10.10.2019    >> celý článek >>

Oslavte „30 let svobody“ společně s krajem

​Karlovarský kraj pořádá každoročně akce, které se pojí s významnými historickými událostmi nebo osobnostmi. Ani letos tomu nebude jinak. V listopadu to bude přesně 30 let od chvíle, kdy studenti vyšli z pražského Albertova demonstrovat na Národní třídu. Brutální zákrok proti nim tehdy odstartoval vlnu odporu, jež vyústila v sametovou revoluci a následný pád komunistického režimu. Pojďte společně s námi oslavit „30 let svobody“.

Semináře pomohou seniorům prověřit znalosti dopravních předpisů

​Senioři z našeho kraje starší 55 let, kteří jsou aktivními řidiči a dalšími účastníky silničního provozu, mohou navštívit odborné semináře, na nichž si procvičí své znalosti dopravních předpisů a řidičské schopnosti pod dohledem odborníků. Akce se uskuteční v Mariánských Lázních, v Sokolově a v Karlových Varech. Vstup je zdarma.

 
  
    Rok 2019            Rok 2018           Rok 2017           Rok 2016