Úvodní strana > Samospráva > Výbory Zastupitelstva Karlovarského kraje

 Výbory Zastupitelstva Karlovarského kraje


JménoFunkcePolitická příslušnost
expandFinanční výbor
Ing. Martin Kalina (předseda) - Piráti
Iva Fričová (zapisovatel)
Ing. Jaroslava Brožová-Lampertová - ANO
Gabriela Dostálová - ANO
Jaromír Dvořák - ODS+KDU-ČSL
Eduard Frisch - SNK1
Ing. Bc. Romana Marečková - ODS+KDU-ČSL
Věra Maříková - SPD
prof. Dr. Ing. Miroslav Plevný - STAN+KOA+VPM+TOP09
Ing. Lenka Straková - Místní
Jitka Tůmová - SNK1
Bohdan Vaněk - Piráti
Miroslav Vaněk - VOK+KVC
Ing. Miloslav Vrána - VOK+KVC
expandKontrolní výbor
Martin Hurajčík (předseda) - ANO
Mgr. Vojtěch Kružliak (zapisovatel)
Ing. Jiří Chval - ODS+KDU-ČSL
Jana Jandová - Piráti
Štěpán Javůrek - STAN
JUDr. Josef Kvasnička - SPD
Ing. Miroslav Očenášek - VOK+KVC
Vlastimil Ondra - SNK1
Anna Petrželková - ODS+KDU-ČSL
Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA - ANO
Ing. Jaroslav Růžek - Místní
Ing. Michaela Tůmová - STAN+KOA+VPM+TOP09
Ing. Jan Vrba - ANO
Mgr. Bc. Hana Žáková - ANO
expandVýbor majetkový
Mgr. Petr Zahradníček (předseda) - TOP 09
Ing. Marek Kukučka (zapisovatel)
Mgr. Jiří Brož - STAN+KOA+VPM+TOP09
Ing. Jaroslava Brožová-Lampertová - ANO
Bc. Marek Frisch - SNK1
Miloš Holík - ODS+KDU-ČSL
Ing. Jitka Jakobcová - ODS+KDU-ČSL
Ing. Erik Klimeš - ANO
Věra Maříková - SPD
Jiří Mikuláš - VOK+KVC
Renata Oulehlová - ANO
Ing. Milan Rusev - Piráti
Bc. Romana Svobodová - Místní
Lukáš Zykán - Piráti
expandVýbor pro národnostní menšiny
Markéta Monsportová (předseda) - Piráti
Mgr. Pavel Vaculík (zapisovatel)
expandVýbor pro regionální rozvoj
Bc. Pavel Čekan (předseda) - Místní
Mgr. Petra Banzetová (zapisovatel)
Ing. Šimon Barczi, MDP - Piráti
Ing. Petr Čavojský - ODS+KDU-ČSL
Gabriela Dostálová - ANO
JUDr. Miloslav Chadim - ANO
Ing. Josef Janů - Piráti
Ladislav Ludvík - SNK1
Bc. Kateřina Maružánová - STAN
Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA - ANO
Petr Schaller - STAN+KOA+VPM+TOP09
Mgr. Bc. Václav Slavík - ODS+KDU-ČSL
Michal Šťovíček - SPD
Ing. Josef Švajgl - VOK+KVC
expandVýbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost
Mgr. Antonín Jalovec (předseda) - bez PP
Bc. Vlastimil Kovařík (zapisovatel)
Ing. Mgr. Petr Adamec - Piráti
Mgr. Jaroslav Biskup - SPD
Mgr. Pavel Janus - ODS+KDU-ČSL
Mgr. Petr Jelínek - Místní
Mgr. Nikola Kassl - Piráti
Ing. Erik Klimeš - ANO
Ladislav Ludvík - SNK1
Mgr. Petr Pitra - ODS+KDU-ČSL
Mgr. Luděk Soukup - Místní
Ludmila Vocelková - ANO
Mgr. Bc. Hana Žáková - ANO
Ing. Pavel Žemlička - STAN+KOA+VPM+TOP09
expandVýbor pro zdravotnictví
Mgr. Petr Kubis (předseda) - ANO
Lucie Šalingová (zapisovatel)
MUDr. Faez Al Haboubi - Místní
MUDr. Vít Baloun - Místní
MUDr. Jiří Brdlík - VOK+KVC
Mgr. Václav Krucký - ODS+KDU-ČSL
Karla Maříková - SPD
Mgr. Radka Patáková - STAN+KOA+VPM+TOP09
Bc. Jitka Pokorná - ANO
Mgr. David Soukup - VOK+KVC
Ing. Petr Třešňák - Piráti
MUDr. Oldřich Vastl - ODS+KDU-ČSL
Helena Vrbická - Piráti
MUDr. Ľubomír Žifčák - STAN+KOA+VPM+TOP09

 

Za stránku zodpovídá: Lenka Burešová
Datum poslední změny: 16.12.2020 7:59