Úvodní strana > Region > Veletrhy 2008

 Veletrhy 2008

URBIS INVEST Brno (22. - 26.4.2008)

Karlovarský se již pošesté zúčastnil mezinárodního veletrhu, investic, financí, realit a technologií pro města a obce Urbis Invest 2008 v Brně.

Hlavním cílem účasti bylo představení Karlovarského kraje jako územně-samosprávného celku, představení investičních příležitostí v podobě průmyslových zón, brownfieldů a rozvojových projektů a ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Poohří a Okresní hospodářskou komorou Cheb představení možností podnikání v Karlovarském kraji.

Dalším cílem byla společná přímá prezentace kraje, měst a komor a prezentace již úspěšně realizovaných a připravovaných rozvojových projektů. S Karlovarským krajem se ve společném stánku představila města: Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Chodov a Mariánské Lázně a Regionální hospodářská komora Poohří s Okresní hospodářskou komorou Cheb.

Nejvýznamnější představované projekty:

  • Nová odbavovací hala Letiště Karlovy Vary
  • Výstavba sportovně kulturního a kongresového centra Karlovy Vary
  • Rozšíření průmyslového parku v Chebu
  • Revitalizace centra Mariánských Lázní
  • Výstavba center vzdělávání v Sokolově a Ostrově

               

Veletrh Urbis Invest 2008  Veletrh Urbis Invest 2008  Veletrh Urbis Invest 2008 Veletrh Urbis Invest 2008Veletrh Urbis Invest 2008

Saale-Orla-Schau-Pößneck (16. - 18.5.2008)

Veletrh Saale-Orla-Schau je akcí regionálního charakteru, jejímž hlavním cílem je prezentace menších a středních podniků z okresu Saale-Orla v Durynsku.

Karlovarský kraj zde prezentoval významné investiční příležitosti v podobě brownfieldů a rozvojových ploch. Kromě toho zde byl rovněž prezentován cestovní ruch a lázeňství. Karlovarský kraj zde zastupoval náměstek hejtmana Petr Horký.

Výstava Pössneck 2008 Výstava Pössneck 2008 Výstava Pössneck 2008

Real Vienna - Vídeň (26. - 30.5.2008)

Karlovarský kraj se již podruhé zúčastnil veletrhu investičních příležitostí Real Vienna. Veletrh je zaměřen na trh nemovitostí ve střední a východní Evropě. Letošního ročníku se zúčastnilo 326 vystavovatelů z 27 zemí.

Karlovarský kraj zde opět prezentoval své rozvojové a investiční příležitosti. Hlavním cílem bylo představit potenciálním investorům konkrétní lokality a přiblížit jim dopravní, ekonomické, přírodní a sociální podmínky kraje. Expozice byla umístěna ve společném stánku České republiky.

Veletrh Real Vienna 2008 Veletrh Real Vienna 2008

FOR ARCH Karlovy Vary (19. - 21.6.2008)

Karlovarský kraj zde prezentoval své rozvojové projekty.

 

Za stránku zodpovídá: Ing. Milan Zukal
Datum poslední změny: 16.3.2009 13:40