Úvodní strana > Region > Veletrhy 2007

 Veletrhy 2007

Veletrh Urbis Invest  - Brno 2007

Ve dnech 17. - 21.4.2007 se v Brně uskutečnil veletrh investičních příležitostí Urbis Invest, kterého se Karlovarský kraj zúčastnil již popáté. Společně s ním se veletrhu zúčastnila města Karlovy Vary, Sokolo a Chodov a také Regionální hospodářská komora Poohří. V souladu se svou dlouhodobou strategií, kterou je přilákání významných zahraničních investorů, zde kraj prezentoval osm projektů. Ty jsou zaměřeny na různé sektory hospodářství - cestovní ruch, průmysl, dopravu apod. Zástupcům kraje se podařilo navázat nové kontakty a s úspěchem propagovat krajské projekty.
V rámci veletrhu získal Karlovarský kraj ocenění za nejlepší investiční záměr v roce 2006, kterým byla stavba Krajské knihovny Karlovy Vary. 

  Veletrh Brno     Veletrh Brno     Veletrh Brno    Veletrh Brno     Veletrh Brno

Veletrh Real Vienna - Vídeň 2007

Veletrh VídeňVeletrh VídeňVe dnech 23. - 25.5.2007 se Karlovarský kraj poprvé zúčastnil veletrhu Real Vienna, který se uskutečnil v rakouské metropoli Vídni. Jednalo se o druhý ročník tohoto veletrhu, jehož hlavním posláním je prezentace investičních příležitostí. Karlovarský kraj zde představil některé své významné projekty. Hlavním cílem bylo napoprvé získání informací a kontaktů, což se podařilo.

Za stránku zodpovídá: Ing. Milan Zukal
Datum poslední změny: 16.3.2009 13:40