Úvodní strana > Region > Veletrhy 2014

 Veletrhy 2014

Veletrhy 2014

Odbor regionálního rozvoje zajišťuje účast Karlovarského kraje na veletrzích, výstavách a prezentacích zaměřených na investiční příležitosti, nemovitosti a rozvojové projekty, prezentaci projektů Místních akčních skupin a Mikroregionů podpořených v rámci Programu obnovy venkova a související se soutěží Vesnice roku a také v prezentace v oblasti cyklistiky, běžeckého lyžování a vodácké turistiky. V roce 2014 se předpokládá účast Karlovarského kraje na těchto veletrzích a výstavách,.

  • FOR BIKES Praha, PVA Praha 28.-30.3.2014- veletrh je zaměřený na představení dynamicky se rozvíjejících projektů cyklotras, cyklostezek a cyklodopravy ve městech a v jednotlivých regionech ČR. Prostor je i pro prezentaci aktivní dovolené v rámci organizované cykloturistiky.
  • Veletrhu URBIS INVEST v Brně v termínu 23.-26.4.2014. Mezinárodní veletrh investic, financí, realit a technologií pro města a obce. Jedná se o jedinou komplexní přehlídka investičních příležitostí v České republice a na Slovensku, prezentaci developerských projektů, komerčních nemovitostí a prestižní setkání odborníků se zájmem o investování.
  • Schedhalle Pöβneck v termínu 9.-11.5.2014- regionální výstava v kraji Saale-Orla-Schau (Durynsko). Veletrh regionálního charakteru s pravidelnou českou účastí Karlovarského kraje a dalších firem a institucí. Široké spektrum vystavovatelů od řemesel až po místní autoprodejce, nabídky finančních služeb, prezentaci uměleckých ateliérů, lázní, wellness zařízení i propagace turistických příležitostí v oblasti Durynského lesa.
  • Výstava Má vlast  cestami proměn 2014 – v Praze na Vyšehradě dne 10.5.2014. Národní putovní výstava představuje veřejnosti dobré příklady zvelebování opomíjených míst v sídlech a krajině naší vlasti. Přináší svědectví o proměnách polozbořených staveb v důstojné objekty s užitečnou náplní, o poškozených lokalitách navrácených k přírodním principům, o zvelebených parcích, nádražích, náměstích, návsích. Přispívá k posílení osobního i národního sebevědomí a k šíření dobré pověsti naší země v zahraničí. 

 

Za stránku zodpovídá: Ing. Milan Zukal
Datum poslední změny: 27.8.2014 10:34