Úvodní strana > Region > Veletrhy 2013

 Veletrhy 2013

Veletrhy v roce 2013

Odbor regionálního rozvoje zajišťuje účast Karlovarského kraje na veletrzích, výstavách a prezentacích zaměřených na investiční příležitosti, nemovitosti a rozvojové projekty, prezentaci projektů Místních akčních skupin a Mikroregionů podpořených v rámci Programu obnovy venkova a související se soutěží Vesnice roku a také v prezentace v oblasti cyklistiky, běžeckého lyžování a vodácké turistiky. V roce 2013 se předpokládá účast Karlovarského kraje na těchto veletrzích a výstavách,.

  • Veletrhu URBIS INVEST v Brně v termínu 23.-26.4.2013. Mezinárodní veletrh investic, financí, realit a technologií pro města a obce. Jedná se o jedinou komplexní přehlídka investičních příležitostí v České republice a na Slovensku, prezentaci developerských projektů, komerčních nemovitostí a prestižní setkání odborníků se zájmem o investování.
  •  FOR BIKES Praha, PVA Praha 5.-7.4.2013- veletrh je zaměřený na představení dynamicky se rozvíjejících  projektů cyklotras, cyklostezek a cyklodopravy ve městech a v jednotlivých regionech ČR. Prostor je i pro prezentaci aktivní dovolené v rámci organizované cykloturistiky. 
  • Schedhalle Pöβneck v termínu 3.-5.5.2013- regionální výstava v kraji Saale-Orla-Schau (Durynsko). Veletrh regionálního charakteru s pravidelnou českou účastí Karlovarského kraje a dalších firem a institucí. Široké spektrum vystavovatelů od řemesel až po místní autoprodejce, nabídky finančních služeb, prezentaci uměleckých ateliérů, lázní, wellness zařízení i propagace turistických příležitostí v oblasti Durynského lesa.
  • Výstava Má vlast - slavnostního setkání krajů v Praze na Vyšehradě dne 11.5.2013. V rámci setkání jsou prezentovány investiční příležitosti, rozvojové projekty Karlovarského kraje a počiny v realizaci Programu obnovy venkova , se zaměření na ukázky odpovědného přístupu obyvatel ke krajině a životnímu prostředí na vesnicích a malých městech. Součástí výstavy jsou i doprovodné kulturní programy s ochutnávkou místních a regionálních specialit.
  • Veletrh BIKE Brno – BVV Brno v termínu 7.-10.11.2013 – veletrh patří mezi největší středoevropské a východoevropské veletrhy zaměřené na prezentaci cyklistiky. Součástí veletrhu je i BIKE Konference, řešící rozvoj cyklostezek v ČR s využitím zkušeností z ostatních evropských zemí. Samozřejmostí je i zvyšující se počet vystavovatelů a návštěvníků veletrhu který dosahuje 45 000 návštěvníků a 140 vystavovatelů.
Za stránku zodpovídá: Ing. Milan Zukal
Datum poslední změny: 27.8.2014 10:34