Archív krajských listů

Krajská hygienička doporučila kvůli chřipkové epidemii uzavření tří škol a všem nemocnicím zákaz návštěv

Nemocnice Sokolov
Krajská hygienička MUDr. Jitka Landová doporučila kvůli zvýšenému výskytu akutních respiračních infekcí na území Karlovarského kraje uzavření tří škol a všem nemocnicím zákaz návštěv.

Chřipková epidemie: zákaz návštěv Nemocnice Karlovy Vary od 26. 2. do odvolání

Ředitel Nemocnice Karlovy Vary vyhlašuje dnem 26. 2. zákaz návštěv v tomto zdravotnickém zařízení. Zákaz platí do odvolání.

Obchodní rada americké ambasády jednal o spolupráci zdravotnických a lázeňských zařízení Karlovarského kraje a amerických institucí

Richard Steffens
Obchodní rada velvyslanectví USA v Praze Richard Steffens navštívil 23. února Krajský úřad Karlovarského kraje. Účelem setkání se zástupci kraje bylo seznámení ochodního rady se systémem zdravotnictví v kraji.

Karlovarský kraj si z veletrhu cestovního ruchu Holiday World Praha 2005 přivezl vítěznou trofej za nejpůsobivější stánek

Náměstek hejtmana Jiří Behenský s trofejí
Karlovarský kraj se letos ve dnech 17. až 20. února zúčastnil podruhé veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze (HW). Karlovarský kraj na veletrhu získal ocenění za nejpůsobivější stánek.

Soutěže Zlatý erb 2005 se v Karlovarském kraji účastní 5 měst a 4 obce

Logo soutěže
Zlatý erb je soutěží o nejlepší webové stránky měst a obcí a elektronické služby měst a obcí. Letos je soutěž pořádána již posedmé.